hoşlanılan kişinin yanında saçmalamak

melusine
kalbin hızlı hızlı atışıyla birlikte hareketlerin de kontrol edilmesinin zorluğu yanında hoşlanılan kişiyle konuşurken saçma sapan şeyler söylemek.ancak hissedilenler karşılıklıysa hoşlanılan kişiye sempatik gelecek ve daha sonra hep gülerek hatırlanacak durum.
honki ponki
heyecandan olsa gerek denilesi ve fazla uzatilmayasi,uzerinde uzun uzun konusarak genc kardesimizi daha fazla utandirmayalim denilesi eylem.
defrost
genellikle saçmalanır, çünkü insan hareketlerini kontrol edemez. bu yüzden itici görünürsünüz. anlatmak istediğim hoşlanılan kişi olmak en iyisi.
kumralada
utandıkça saçmalar, saçmaladıkça utanırsınız.en garanti çözüm hiç konuşmamak gibi görünse de; hoşlandığınız kişinin nezdinde hiçbir şeyden haberi olmayan salak insan olmanız mümkündür.ya duygular bir an önce söylenip ferahlamalı, ya da hoşlanılan kişiden köşe bucak kaçılmalıdır.
phoebus
başliğini görünce dahi gülümsediğim olay.genellikle erkek insanın kız insan karşisinda daha önceden karizmatik görünmek için salladığı şeyin yanliş çıkması muhtemel olduğununda kurtarmak amaciyla başina gelen olaydir.illa ortada yalan olmak zorunda değildir.hoşlanılan varliğin yakininda olmak bünyenin onu yap bunu yap şeklinde verdiği emirlere karşi koymasını engeller.bazen ortaya sevimli görüntülerde çıkabilir.genelde sonuç olarak erkek insan rezil olur.
goetica
kişinin aşkından ölse bile işi yılışıklığa vurmama çabası ile rezil olmamaya gayret göstermesi fakat gayret gösterdikçe heyecandan daha da sıçması durumudur.

+ya şu kültablasını bi uzatsana tatlım
-ehi ehi.kültablasını sikiim.oha ne dedim ben.çok doluşmuş boşaltsınlar diyecektim.doluşmuş değil dolmuş.ciyaaaaaaaaak!
fikriminincegulu
gözlerinin içine bakıpta söylenmek istenilen şeyi resmen çöplük ortamına gönderme durumunun yanında karizmayı çizdirme oranı baya bir yüksek.
nickimi pisi 7
gayet normaldir. hoşlanılan kişinin yanında kalp atışlarındaki dolayısıyla kanın akışındaki ve yine dolayısıyla hormonların salgılanışındaki fizyolojik olaylar göz önünde bulundurulduğunda; vücudum bu kadar fizyolojik olay yaşarken, bu durumun beyne dolayısıyla dile vurmaması nasıl beklenebilir ki??
elma sekeriiii
kıpkırmızı olmak, heyecandan gebermek; söyleyecegi sözü unutup devrik cümleler sarfetmek ardından içinden allah belamı vermesin yaa rezil ettim kendimi diye söylenip durmak. ardından da gerizekalı durumuna daha fazla dü$memek için susmak.
crimson
- öff daha burdan çıkıp spor salonuna gidicem... pöff!
+ gitme o zaman eşref otur azcık daha.
- ama gitmem lazım gülin. bu kasları nasıl yaptım sandın sen. sık bak bi. sık sık.
+ e.. evet güzelmiş eşref...
- ya da gider gitarımı alır deniz kenarına gider çalarım. oda olabilir bak...
+ deniz? ankara’da? nası ki anlamadım ben?
- aa ya da dur lan. en iyisi ben biraz fransızca konuşıyım da geliyim.. ich bin eşref. orrayt!
+ ama o da almanca? iyi misin sen ya?
- öff gülin! ay jötem!!
+ ?!??!
elma sekeriiii
- ay$enazzzz ben senden ho$malıyorum.
+ efendim?
- ho$alıyorum...
+ anlamadım?
- ho$layamıyorum.
+ ne??
- ho$la$ıyorum sıçıyım kafama!
+ hiç bir $ey anlamıyorum...
- saçmalıyorum bo$ver. ne içersin?
+ ...

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol