hiç sevmedim

sahmeran
hic sevmedim kimseyi senin kadar.
yuregim yanmadi hic bu kadar.
cok yalnizim..seninle bir yarim bir yarim.
yok soylemeden olmaz ben sana asigim.

eger elindeyse cal kapimi.
eger yuregindeysem ne olur sil gozyasimi.

sen bilmezsin,alirim haberini.
yollara kusmu$sun hissettinmi gittimi?
buralar cehennem oldu inan bana.
yanip kavrulsamda,seninle guzel ankara.
gunesimiz bu ask..yakar yuregimizi.
perde olmus gozlerimize,goremeyiz hicbirseyi.

eger elindeyse ne olur cal kapimi.
eger yuregindeysem ne olur sil gozyasimi.

(siir’i)
benim kara haberim senindir.eger leyla’n olmus derseler, gelme sakin istanbula.bulamazsinki beni buralarda.bir bulut ol git ankaraya.yag istedigin kadar topragima.ben bizim bahcede olacagim,tam siyah kordonlu saat’in yaninda.o zaman bensiz dunyaya istedigin kadar bagirabilirsin"sensiz bu dunyayi sevmiyorum,sevmiyorum,sevmiyorum"diye...ama simdi ne olursun gel.leyla’n hayatta ve istanbulda.nefes almakta zor gelecekmiydi bir gun bana?tek hayalim,hissettigim $u son nefesleri seninle alip vermek.ben sana asigim.
son zamanlarda sikca dinledigim bir sarki..
bildigim ve duydugum kadariyla bir kizin olmek uzereyken sevdigi adam’a yazmis oldugu bir sarki.sarkiyi seslendiren "neslihan"diye biri.
angelus
"internete bi şarkı süreyim önce şehir efsanesi, ardından ünlü olurum" kavlinden yapılmış bir atraksiyon daha olduğunu düşünmekteyim. zira piayasada birkaç örneği daha bulunmaktadır.
aias
şarkının ismini sonuna kadar destekliyorum.iğrenç bir şarkıdır.zannımca şarkıyı dinledikten sonra hatunun detoneliği doğrultusunda şarkıya söyleyecekleri sözü kolayca bulsun diye şarkıya bu ismi koymuşlardır.
independence
ilk defa dinledigim ve ilk dinleni$inde dahi tiryakilik yapma olasiligi yuksek enfes $arki.$iiri ayri can yakar melodisi ayri.internette elden ele dola$an ve bir 4ekilde taninan $ansli parcalardan.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol