her dizide bir havuzlu villa olması

cekirdek
oturup da abuk sabuk dizileri seyrederek vakit kaybetmeyin ancak arada reklamlari bi zaplamayin da sizin de kafanizda ayni soru belirsin ve birlikte cevabini bulalim:"1neden her di<zide bir havuzlu villa var?"
yahu butun turkiye toplanip bi villya yerlesti de bizim mi haberimiz yok.tamam anladik,dizi bu gercek hayatin aynisi olmasini tabiki beklemiyoruz,oyle olsa millet niye izlesin.ama bu kadar da gokyuzunde dolasmayin,millet iki odali ev bulmak icin maasinin yarisini veriyo bu ulkede, siz turk halkiyla dalga mi geciyosunuz.yoksa bos hayal mi kurduruyosunuz?ya da "bakin biz baska bi kanalda reytingi yuksek olan bi dizinin klonundan sizin sayenize o kadar cok kazaniyoruz ki koseyi donduk ni ha ha ha" demeye mi calisiyosunuz alttan aslttan.valla biz size yavas ol da molla desinler diyoruz.
tuchepooh
zengin bir aile gosterilmek isteniyorsa eger dizilerde buu gormek gayet dogal zira zenginligin bir gostergesidir bu,ayrica bunun yaninda yatta sikca gorulur...
aello
çağdan etkilenen dizi çeşididir. çağ, dizileri etkieldiği gibi edebiyatı, müziği ve nicelerini de etkiler. havuzun olmasının sebebi toplumsal sınıf farklılıklarının da aynı mantık çerçevesinde dizilere yansımış olmasıdır.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol