hepiniz nuri alço sunuz

turfanda askin bayat gubresi
nuri alço’ nun filmlerde canlandırdığı karakterlerin yapısına bakıldığında baya bildiğin süzme bir orospu çocuğu tipolojisi ile karşı karşıya kalırız. genelde canlardırdığı karakterler: böyle özel hazırlanmış paxil’ li gazozlar(goshenit’ den de kıllanıyorum bu bağlamda! gerçi o gazozu kendine içiriyor ama olsun tedbirli olun onun yanında), üç düğme açık bağırda altın madalyon ve beyaz takım elbiseler içerisinde elden düşmeyen whisky kadehi, bütün masum kızların namusuna atlayan şerefsizin önde gideni tiplerdir. bi de bunun kankası var, o zaten adı ile müsemma tecavüz coşkun; böyle her filmde bir iki zavallı kızın kanına girer, kız şanslı ise sadece namusundan, değilse hem namusundan hem canından ederler birlikte.

şimdi hal böyle olunca burada vurgulanan nuri alço’ nun kendi adından ziyade (zira kendisi melek gibi bir adamdır ) adı vasıtası ile bu filmlerde canlandırmış olduğu karakterlerin halk arasındaki adına bir göndermedir.


edit : burada adamların sıçtıkları bok yine kadınların sırtına yük oldu. analarının bi günahı yoktur genelde. gerçekte orospulukla ve ya nafakasını bedeni ile kazanmak ile alakası yoktur bu tiplerin annelerinin, o yüzden burada bütün bu şerefsiz karakterlerin annelerinden özür diliyor ellerinden öpüyorum. mübarek ramazanda şimdi yazık üzmeyelim kadıncağızları, onlar da evlatları böyle hayırsız olsun istemezlerdi. ne diyelim annecim allah affetsin onları da. amin.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol