harun kolçak

0 /
independence
hayatimizin soylentilerden ibaret oldugu ve soylentilerin ki$iye ne kadar zarar verdigini bize yeniden kanitlayan guzelim sesli $arkici.biraz daha feminen gorunen her insan bir anda gay damgasi yiyor gunumuzde ve ne yazik ki bu damga dillerden dillere yuruyor..bir ba$ka ornegi icin de (bkz: tan sagturk)
goetica
sezen aksu’nun bir zamanlar vokalistliği yapan $arkıcı..saçlarını civciv sarısı yapıp abuk subuk bir gorunum sergilemeden once çoğu ki$i tarafından daha sevilirdi,$imdi de sevilir lakin sevilen $ey kendisi değil eski $arkılarıdır..
betterman
doksanların başında peruk varmış gibi duran kıvırcık saçlarıyla çocukluk kabusumuzdu.o dönemlerde gir kanıma adlı eseriyle müzik listelerini darma duman etmişti.
westkhan
bekarlık sultanlık derler diye başlayan şarkısının klibi insanı kopartır şarkının tam ismini bilmiyorum ama anlayan anlamıştır.
teselya
dış görünüşü,kişiliği ile alakam olmayıp,sesini beğendiğim özellikle "korkuyorum "daki sesine hayran olduğum bendenizle beraber söyledikleri her şarkının kalitesine inandığım şarkıcı.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol