hamburger sv

passive
bu sezonun en büyük hayal kırıklığı yaratan takımıdır. sezon başında kadrosunda bulunan oyunculara bakıldığında ilk üçe gireceği kesin gözüyle bakılıyordu ama takım şu anda küme düşmemek için oynuyor ve şampiyonlar liginde grup maçlarında 1 puanla sonuncu oldular. buyrun kadrosundakine yıldız oyuncular: thimothee atouba, mehdi mahdavikia, vincent kompany, juan pablo sorin, raphael wicky, rafael van der vaart, nigel de jong gibi...
passive
dünyanın en yeteneksiz teknik direktörlerinden biri olan huub stevens yüzünden pasif, atak yapmaktan korkan, topu kendi yarı sahasında kabul eden bir takım haline gelmiştir..
ankakusu
taraftarina ölürken de hizmet eden çok yüce kulüp. belirli bir miktar parayi ödeyen taraftarina, onlara özel ayirdiklari mezarlikta, hsv tabutu içinde stad’a yakin bir yere defnediyorlarmis. ne diyim, alan ve satan memnun olduktan sonra bana laf düsmez.
nerobianco
bu takım bu akşam celtic takımına karşı 20 gol kaçırıp yenemediği için. 4.578.90 € dörtbinbeşyüzyetmişsekizeurodoksansent. kaybetmiş bulunmaktayım. bunu türklirasına günümüz kuruyla çevirirsek kaybettiğim miktar onbinyüzyirmi tl. yaşanan stres paha biçilemez. hamburg puştluğu inkar edilemez.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol