hakan peker

0 /
goretomb
$arki soyleyemeyen kendi albumlerini kendi cikaran $arkicidir.farkedildigi uzere hice yakin konseri vardir.stidyo ortaminda bile detone olan adamin konserde ne i$i var sorusu normaldir bu durumda.
tavtavkrilenko
başarılı olmasının yanında daha yüksek performanslar beklediğimiz ama çoğunda hayal kırıklığına uğradığımız 40 lı yaşlarda olmasıyla birlikte kendini çok daha genç hisseden ve genç gözüken rock dünyasının ilk ünlülerini keşfeden ve elinden tutan popçu.yaptığı en güzel işin özlem tekin i volvoxdan çekip alıp, arkasından şebnem in ve teo nun çıkmasına sebebiyet veren ünlü.
goetica
ne zaman ya$lanacağını merak ettiğim insan evladı.20 li ya$larda bir oğlu vardır kendisi de 40 ları devirmi$tir.hala hey corc versene borc $arkısı ile hatırlarım kendini ba$ka bir $arkısı ile de hatırlamak istemem zaten.
zekirbelli
yıllardır piyasada dolanır durur,yüz yaşına gelmesine rağmen onsekizlik delikanlı görünmek dışında bi numarasını görmediğim "sanatçı".
nihilist
karam diye diye adam 60 yasına geldi; ilk duydugumda adamı ben 5 yasında falandım sanırım, deri ceket giyip micheal borc ver la diye gezerdi etrafta tipini hatırlarım; dun gordum tip yine aynıydı ya ben acayip kotu yasayıp cabuk yaslanıyorum ya da hakan peker fountain’i buldu hepimizi kekliyor...
kepez
"unutmadım senı"adlı parcanın yorumcusu ve dıllere destan olan"sensız sabah olmuyor"adlı parcanın yorumcusu olan zafer peker’ın kardesı.
nickullah entryoglu
allah vere de torunlarım olursa, o zaman da 40-50 sene önceki danslarını yapması için elimden geleni yapacağım kendimi bildim bileli aynı adam. camdan cama derdi, o zamanlar da aynıydı, şimdi de aynı, laboratuvarı mı var acaba yoksa profesör falan mı da, iksir falan buldu herhalde diye düşüncelere sevk ettirir adamı.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol