göğüs dekoltesi

0 /
independence
ozellikle iri goguslu bayanlarda cok ho$ gozuken dekolte.insan yolda yururken gozlerini alamaz bir hale geliyor ki araba kullanirken ne hale gelir siz du$unun otesini.
seyyah
arasina dondurma, recel, yogurt ve bilimum kayganlastirici dokuldugu zaman ve bilhakis o dokulen sey kasikla alindiginda erkekleri zivanadan cikartan gosteris bicimi.
offf be
sadece göğüs çatalının gözükeceği kadar olduğunda erkeklerin devamını görmek için delirdiği dekoltedir.
independence
destekli sutyenlerin icadindan sonra hemen her yerde kar$imiza cikan dekolte turu.

delikanli olun lan biraz, kandirmayin bizleri. yoksa yok deyin. ne o oyle destekli sutyenlerle olmayan $eyleri var gibi gostermek! biz pantolonumuzun icerisine zerzevat ce$itlerini tiki$tiriyor muyuz. kiniyorum $iddetle.
bb
kadını kadın yapan vazgeçilmezlerinden bir tanesidir.

bazı kadınlarda o kadar hoş durur ki, kadınlar bile durup durup bakmaktan kendini alamaz.
independence
$i$man kadinlarin $i$manliklarini bile ho$ gormeyi saglayan dekolte turu. ama tabi o kadin soyunmamali kar$inda, sadece dekolte ile kalmali.
armour
sınırını bilen erkeklerde fena durmuyor. lakin göbek deliğine kadar düğmeleri açılmış gömleğin arasından çıkan, hele bi de tespih benzeri bi kolye takmıştır şimdi o ve o kolyenin içine gömüldüğü büklüm büklüm kılların, hani öyle ne bileyim of.. hiç olmasın böyle şeyler yaa..
bitlibit
eğer dekolteli bluz penye benzeri bir kumaş ise ve ilgili memeler gayet iri ise ve hatta birde göbekle desteklenmişse giyeni ucuz gösterir, kendini çok seksi sanan kızımız da aslında gayet iticidir. net.
nys
şişman, zayıf, çirkin, güzel demeden herkesin kullanması gereken dekolte türü. insanın gözünü gönlünü açıyor!
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol