geniş aile

0 /
elma sekeriiii
ba$ rol oyuncusuna göre, bu dizi her evde bir i$e yaramazın bulundugu mesajını iletmeye çalı$ıyormu$.


çok iyi i$ çıkarıyorlar. orası ayrı.
laughter
dikkatlice incelendiğinde sonradan türeme hiçbir oyuncunun bulunmadığı, hemen hemen hepsi tiyatro kökenli oyuncuların oynadığı müthiş komik dizi.
minerva
son zamanların belki de en iyi komedi dizisi. cevahir roluyle gördüğümüz ufuk özkan harikalar yaratıyor. diğer oyuncuları eleştirmek haddim bile değil zaten hepsi çok değerli isimler. zekai rolundeki bora akkaş ise bu kadar değerli isim arasında kendini göstermeyi başardığı için bir bravoyu hakediyor bence.
esrakesh
dizinin en başarılı yaz dizisi olduğunu söylememek hakkını yemek olur sanırım. fakat kanal d bu dizinin aynı bölümünü bir hafta içinde gündüz ve akşam saatleri ayırtetmeksizin 4-5 kez yayınlamaya devam ederek yazık ediyor diziye.
independence
bu haftaki bolumunde mursel’in ex eni$te durumuna du$mesi yerlerden yerlere savurdu beni. ulan daha da yeni uyanmi$tim, tv yi bir actim baktim mursel agliyor ama aglarken bile tekliyor garibim. cok $ekerdi cok.
independence
bu ak$amki bolumu en azindan $u dakikaya kadar, bugune kadar yayilan bolumlerin arasindaki en $enlikli bolumdur kanimca;


:--------------------------------------------------spoiler--------------------------------------------------:

anne, niyaziye haber verin gelsin sucu ustlensin. ergenlik vasfindan daha yatari var.

:--------------------------------------------------spoiler--------------------------------------------------:
independence
ekran ba$ina kilitleyen leziz dizi. bu hafta biraz dramatikle$tirmeye cali$mi$lar ortami, yapmasinlar oyle, eski turk filmlerine cevirmesinler guzelim diziyi. biz sadece izleyip gulelim, uzulmek icin zaten ana haber bultenleriniz izlemek fazlasi ile yetiyor bizlere.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol