genelev

0 /
hittheroad2timesjack
istanbul un en güzel semtlerinden birini kötülemeye yetendir.

dolaşmaya da gitsen, gezmeye de gitsen, işin olsa da gitsen "karaköy deyim" cevabının arkasından saçma bir espri gelme nedenidir.
k4rt4l
söz konusu evden bulunmayan büyük yerleşim merkezlerinde tecavüz oranının bulunan yerlere göre bi hayli yüksek olduğu kaçınılmaz bi gerçektir.
breeze
kadınların keyiflerinden değil de bir nevi ekmek parası için orada, o ortamda bulundukları işletme. kimse isteyerek yapmaz bu işi çünkü, yorumlarken biraz da geniş düşünmek gerekir bu mekanlar konusunda.
mirhat
cinselliği normal ve sosyal yönden yaşayamayan, kişilerin nefislerini körlemek için gittikleri mekanlardır. kadınların bu denli aşşağılandığı başka da bir yer yoktur, en ileri toplumlarda bile bu tarz yerler muhakkak vardır. iş te bu sebeplerden kadın ve erkek eşitliğine inanmak istesem de inanamıyorum.
adrenokortikotropik
üstüne çıkan,oğlu yaşında olabilitesi yüksek ve kendini et parçası olarak gören her penis sahibinin yüzüne bir çizgi olarak eklendiği,satılmış,sattırılmış,kadınlığı salt vajinaya sahip olmak sanmış sandırılmış hayatın kadınlarının pazarlandıkları,devlet kontrollü libido harcama yeri.
freagl dreams
toplumun eğitim düzeyi görgüsü ve ahlakına yatırım yapılarak yükseltilmesine müteakip kapatılması gereken kar amaçlı evlerdir. kapatılması için günah veya haram öğelerinden çok ahlak ve insanı değerler öne çıkmalıdır. bu nasıl bir toplumdur ki erkeklere vermek üzere kadınların çalıştırıldığı böyle çalışma alanları yaratılır.
rdm
bu mekanları i$leten arkada$ların masalarında yazar kasa varmı$. devlet orospulardan da mı vergi alıyor sorusunu aklıma getiren mekan-ı umumi. ekmek alırsın fi$ istersin gıda yazar fi$te, kitap defter alırsın kırtasiye yazarda, genelevden aldığın fi$te ne yazacak? denemek lazım.
(bkz: yok artık lebron james)
insomnia jim
efeste yamac evlerin karsisinda da bulunan ev efesteki ismi icin (bkz: ask evi)bu ev efeste mermer yolun sonundadir m.s 4 yy dan beri ayaktadir simdiki genel evlerden cok daha saglikli sartlara sahiptir. şöyle ki geneleve gelen erkeklerden salona girmeden once ellerini ve ayaklarini antrede yikamalari istenirmis.venuse adanan bu genelev temizlik iicn gereken her turlu imkana sahipmis ve mermerden yapilan salonda bir venus heykeli, bulunmaktadir.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol