gelinlik

0 /
independence
genc kizlarin evlenirken giymeyi hayal ettikleri, genelde beyaz renkte olan bir dugun kiyafeti..hayatimda bi kere giyicem, iyisi olmali diyen gelin adaylarinin fazlaliindan oturu fiatlari araba fiatlarina denktir nerdeyse.yapilan tek ki$ilik dev bir kamuoyu yoklamasinda elde edilen verilere bakilacak olursa kimi genc kizlarimizin 8 000$ a satilan gelinlikleri tercih ettikleri gozlenmi$tir..gene yapilan ve tek ki$inin katildigi dev bir kamuoyu ara$tirmasinda ise 8 000$ i duyan damat adaylarimizin "gelinlikcinin arsasini da veriolar mi bu fiyatin icin de??" gibi kimi sorular yonelttikleri tespit edilmi$tir..ne diyelim..allah evlenecek olanlara kolaylik versin..

armes
bayanlar için hayatları boyunca hayal ettikleri ve sadece bi gün giyebileccekleri en güzel düğün elbisesi.gelinlik bütün gelinlere yakışır renginin beyaz olması saflığı temsil eder.
(bkz: beyaz güvercin )
kirmizioje
secimi en zor kiyafettir, rezil de edebilir, prensese de cevirebilir.
sadece elbise degil, duvak, ayakkabi, taki , makyaj ile bir butundur. hatta bu butune damat bile eklenebilinir.
kalia
neden sadece beyaz olur diye düşündüğüm düğünümde pembesini giymek istediğim ama cesaret edebilir miyim? diye kendi kendime düşündüğüm tuvalet.
ophelia
gelinliğin modeli konusunda sıkıntı çeken genç kızlara,istek doğrultusunda, fazla yorulmadan
hollywood , star şeklinde araştırma yapmaları,
bu ve benzer örneklerden faydalanmaları şiddetle tavsiye edilir :
http://entimg.msn.com/i/gal/2005_oscars_arrivals/charlizetheron_273x400.jpg
independence
fiyatlari bir araba fiyatina denk geliyor nerdeyse bu kiyafetlerin.gelinlik giymeden evlen, balayina gelinlik almayarak tasarruf ettigin para ile aldigin otomobille git.o derece bir $ey.
zipirinsan
çok enteresan ama benim gibi asla evlenmeyecek kişiler bile bakıp "şu güzelmiş. ay evlenesim geldi heaa" şeklinde cümleler kurabiliyor. öyle de enteresan bir giysi.
elma sekeriiii
benim gibi aylar önce alanlardansanız, az biraz bol alın ki; yine benim gibi çok yiyip hiç göstermeyen bir tabiatınız varsa biraz kilo artı$ında durumu dengeleyebilesiniz.


süper entry.
imphotep
(bkz: anlam yüklenen kıyafetler vol 1)
damatlığın hiç bir kişiliği yok mesela,hatta başkalarının düğününde bile giyilir daha sonradan.ama siz hiç başkalarının düğününe gelinliğiyle giden bir gelin gördünüz mü?görmediniz.ben de görmedim.zaten giyseydi de saçma olurdu değilmi..?
sipsi
düğününden 3 gün önce kuzenimin üzerinden düşen gelinliği gördükten sonra askılı modellerin tercih edilmesi gerektiği konusunda kesin kanaate vardım. hazırlık safhasında çok kilo veriliyor gibi geldi bana, bol almak o yüzden sorun olabilir. ama dar alırsanız da içine giremeyebilirsiniz. en iyisi giyin pantolonunuzu, basın nikahı, en mantıklısı bu gibi geldi şimdi bana.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol