gecenin bir yarısı uyanıp sevgiliye mesaj atmak

0 /
faten
alarm gunesın dogusuna dogru kurulur ,onceden hazırlanmıs olan ’’ gunesın dogusuna bakarak senı dusunuyorum ,uyku tutmadı ,senı sevıyorum ’’ tarzi mesaj sevgılıye atılır ve uykuya kaldıgı yerden devam edılır .. bu mesaj size ileriki gunlerde yol ,su ,elektrık olarak gerı donecektır ..
doroty
rüyanizda; iyi ya da kötü; sevgilinizi görmeniz, korkmaniz, daralmaniz sonucunda gözünüzü acar acmaz huzur limaniniza siginmak istediginiz an gerceklesen eylem.
napoleon ve josephine
sevdicek uyuyamamis, habire mesaj atmakta, sevdigini de uyutmamaktadir bir turlu... ilk bir kec mesaja makul mantikli cevaplar yazilabilmekte, ancak zaman ilerleyip uykunun ram vs. gibi degisik evrelerine gectikce cevaben yazilan seyler ile gorulen ruyalar birbirine karistirilmakta, alabildigine sacmalanmaktadir. artik tamamen bilicsizce yazilan son mesaj, allahtan ki derin uykuya dalindigi icin karsi tarafa gonderilememistir, sabah uyanildigida yatagin icinde bir yerlerden telefon bulunur, yazilan sacmalik okunur, dumur olunur, bunu yazmis olamam ben insallah ciddiye almamistir filan denir. sonra mesajin gonderilmemis oldugu anlasilinca derin bir oh cekilir...
madeline
sevdiceği rüyada başkasıyla fingirderken görünce gözü kapalı atılan mesajdır.ertesi sabah gülmekten ölünür o ayrı.
fofay
aşıkların o güzelim uykularını bölüpte bıkmadan usanmadan ’’çıt çıııt çıt çıtı çıtı,tık tık tıkıt’’sesleriyle bütünleşip yaptıkları eylem.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol