gece yazarları

0 /
independence
bilgi sozluk`un veri aki$inin devamliligini saglayan yazarlardir..sanirim ayni zamanda yarasadir bu arkada$lar.ayaklarindan asili bir $ekilde entry girmektedirler..ya da bu tamamen benim hayal mahsulumdur.her ne olursa olsun iyiki vardirlar.
sepulturk
uzun zamandır dikkatli bir şekilde takip ediyorum da bu yazarlar ciddi anlamda sözlüğün bel kemiği olan yazarlardır. sabah saat 6’da 6 sayfa vardı sol framede. şimdi bakıyorum aradan 6 saat geçmiş ama sadece 7 sayfa olmuş. kesinlikle çükü öpülesi yazarlardır bunlar.

peki sonuç ne? ben bu entryde 3 tane 6 kullandım. 3 tane 6’yı yanyana getirin, ne oldu? evet, 666. hadi şimdi gidip komplo teorileri üretin.
instrument
bazen gün ışığını göremeyen yazarlardır. hava aydınlanmaya yakın yatarlar, uyandıklarında hava kararmış olur. hele kış aylarında günlerin daha kısa olduğunu düşünürsek bu gün ışığını görememe durumu haftalarca sürebilir. bir de bu arkadaşlar en çok eğlenen kişilerdir genelde.
independence
sozlugun her doneminde gunduz yazarlarina acik fark atan yazarlardir.bir kac ki$i sozlugu sirtlar goturur, ama sabah ile ak$am arasinda sozlukte var olan onca insandan bu performansin %5 ini dahi goremezsiniz.
independence
gunduz yazarlarina nazaran performanslari %70 oraninda daha fazladir. yemin ederim bak.

gece yazarlari olmasa gunu 1 sayfayi bile dolduramadan kapatmamiz cok olasiydi.
independence
bir suredir, hatta bir iki senedir yoklardi ortaliklarda, son gunlerde sozle$mi$cesine dolu$uverdiler yine sozluge.

her $ekilde gunduz yazarlarina azami fark atmaktadirlar ta en ba$indan beri, bugun de durum degi$medi, yine bariz fark var.
instrument
sağlam yazarlardır. her entryi okumaya çalışıyorum şikayet edeyim diye. hiç hata yok. tebrik ediyorum hepsini birer birer.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol