gece yarısı size mesaj atan patron

ladycapulet
tam da benim patronum oluyor bu şahıs. işten zaten çıkmışım akşamın 8’inde, eve gelip daha yemeği yiyip kahve faslına yeni geçiyorum, anam bir mesaj: "uyuyor musunuz?". el mahkum ben arıyorum "buyrun edendim, hebele gübele. haklısınız, tabi efendim. yarın ilk iş hemen bu konuyu görüşüyorum efendim. aa olur mu ne demek efendim, estağfurullah ne rahatsızlığı, sağ olun efendim, iyi geceler." şeklinde bir dinleme ve onaylama silsilesi benim tarafımda. sonrasında biraz sinirden biraz da mesajın komikliğinden gülüyorum.

ertesi gece, sevgili patronum da fark etmiş olmalı bi geceki önceki mesajın tuhaflığını. bu seferki metin şu şekilde: "uyanık mısınız?" haydaa, bu da tuhaf. neyse gene arayan ben, gene üç aşağı beş yukarı benzer diyalog.

yahu adam, iyi güzel işkoliksin azcık da beni de rahat bıraksan, ben de huzur içinde bir uyku çeksem. hayır yani akşamın 11’inde sen bana talimatı verince ben hemen olayı çözüyor muyum? hayır, ee o zaman niye bu acele. ee unutmayayım falan dersen al notunu ne bileyim. mesaj ne yahu..tey allah’ım. valla artık şu teknolojiden falan bıktım.kapatıp telefonu sırra kadem basabilidğim bir tatil istiyorum. offf.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol