gaste

isyankarmuhabir
resmi olarak feto’nun sponsorlugunda olmasa da kendisine yakın din kardeslerinin cabalarıyla ayakta kalabilecek istanbul buyuksehır belediyesinin yayın organıdır, tabii ki sahibinin sesi kıvamında olacaktır. gazete dergi cikarmak hic bir zaman kolay olmamıstır bakın en yeni kurulan taraf bile kendince bir taraf tutmak durumunda kalmıs ve o da fetonun saflarına katılmıs ve hemen alkım kitapevinin kapıları kendılerıne acılmıs hatta yetmemıs star gazetesının matbaaları da hızmetlerıne gırmıstır.

yok o ısler ole degıl abartıyorsun dıyen arkadaslar bır ay sureyle hergun fanzin cıkarmaya calıssınlarda goreyım kendılerını
angelus
mantar gibi her yerden fırlayan, "okuma yazmam yok benim" deseniz bile "olsun, al yine de" diyebilme becerisi gösteren bireyler vasıtası ile insanlara ulaştırılmaya çalışan ismi ile musemma şey’dir. gaste.
sepulturk
cüneyt zapsu tarafından finansmanı ve her bir boku sağlanan yavan ötesi berbat gazete. özellikle yaklaşmakta olan yerel seçimler öncesi istanbul’da her şey muhteşemmiş gibi göstermesi ile tiksintimi kazanmıştır kendileri. verilirse alınmamalı, ısrar edilirse alınıp dağıtanın ağzının ortasına yerleştirilmelidir.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol