game of thrones

0 /
mudvaynekiwi
ilk 4 bölümü harika olan, lord of the rings serisinde boromir karakterinin başrol oynadığı yeni yabancı dizi izlemek isteyen arkadaşlara gözü kapalı önerilecek hbo dizisi
mitili
her bölümü film tadında geçen efsane olmaya aday dizi. bu hafta 2 bölüm birden yayınlandı ve önümüzdeki hafta boş geçecek. ilk sezon 12 bölüm sanırım.
independence
esasen ilk 4 bolumde edindigim izlenim, dizinin fazla bir olayi olmamasi. hani boyle aksiyon had safhada degil, erotizm yok denecek kadar az ama istikrarli bir gidi$i var dizinin. diger bolumu merak ederek birakiyorsun izledigin bolumu, oyle guzel bir yani var i$te. dur daha 7 bolumu bitirince soyleyecegim ne soyleyeceksem.
esrakesh
bilgisayardan falan izleyip yazık etmeyin bu diziye derim. en az 720p halinin indirip hakkını verecek bi tvden izleyin. görsel açıdan kesinlikle çok başarılı, manzara vs görüntüleri çok ama çok gerçekçi.
goshenit
uzun zamandır izlediğim en iyi dizilerdendir kendileri. miskinlik yapmadan diğer bölümlerini de indirsem herşey çok güzel olcak.
goshenit
okuduğum bir habere göre eserlerin yazılması 20 yılı almış. son iki kitabı halen yazmamış. george r.r. martin ancak 5 yılda bir eseri tamamlamış. adamın şuan ki yaşının 65 olduğunu düşünürsek sonunu öğrenme ihtimali yüzde kaçtır?

mudvaynekiwi
-----------------------------spoiler----------------------------
izlemeyenler okumasın gerçekten bu yorumu joefrey sülaleni sikeyim senin yavşaksın acımadan öldürttün boromirimizi (eddard stark) hiç beklemiyordum öldürüleceğini bişey olur diyordum olmalı diyordum ama olmadı lapssss diye vurdu cellat başını dexter izlediğim en iyi dizi diyordum ama bu dizi geçti yemin ederim.
:-----------------------------spoiler----------------------------
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol