galatasaray taraftarı

0 /
made in heaven
diger turk takimlarini destekleyen taraftarlarin simdiye kadar tadamadigi ve belki hic tadamayacagi bir cok mutluluk yasamis olan,sari kirmizi renklere gonul vermis kisi.
sepulturk
ayrıcalıktır. kimsenin tatmadığı ve daha uzun süreler de tadamıyacağı bir olgudur. rakiplerden yapılan bütün küfürlü tezahüratlara küfürsüz kapak oturtturmaktır. aklın yoludur, şerefdir, haysiyettir.
trex
takımına sevigisi ve saygısı sonzuz taraftar grubu.

geçen sene bir bahar akşamında
cimbomum şampiyonluk yolunda
hatırlayın ne oldu son dakkada
hasan kabzeyi unutmaa...
fastjunkie
türkiyeyi dünyada temsil eden galatasaray ve taraftarı için birşey diyemem, ama
19 mayıs 2007 galatarasay fenerbahce macında kendilerini taraftar olarak gösteren, koltukları kıran, ağıza alınmayacak küfürler eden, meşaleleri insanların üstlerine atan teroristlere birşey diyebilirim: beyinsiz
sepulturk
stadyum çoşkusunu her yerde, her şekilde yaşayabilen bir taraftar kitlesidir. üstelik daha modern enstruman teknikleriyle.

http://tinyurl.com/5hdora
serpens
yeni besteleriyle tribünleri bayram yerine çeviren taraftar topluluğudur.

http://tinyurl.com/62uonb
http://tinyurl.com/66dlyh

leyla ile mecnun
futbolla ilgilenmem ama 2-3 gün önce net bir şey olmadan televizyonda galibiyet sevinci yaşayan galatasarayın kaybedeceğini anlamıştım. çünkü bu işler hep böyle olur. hayat beklentinin tam tersini verir bu örnektede görüldüğü gibi eğer ki o son maçı kazandıktan sonra hiç bir şey olmamış gibi davransalardı şu an gerçekten şampiyon bile olabilirlerdi ama fazla sevinç ve kazanacağız beklentisi takıma bence uğursuzluk ve yenilgi getirdi.
hozemorinyo
her şeyi suyunu çıkarmak,hunharca abartmaktır. yok yani... bunlar kadar barcelona, bayern, dortmund, chelsea taraftarı tantana yapmadı beh. adamlar her sene ya final oynuyor ya kupa kaldırıyorlar uluslararası alan bir de, düşün.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol