fortis

john maynard keynes
belcika-hollanda kokenli bir bankadir,disbank’in yaklasik %90’ini alarak turkiye pazarina girmistir ve 28 kasim pazartesiden itibaren disbank’in yeni adi olacaktir.
independence
reklamlara inanilmaz bir butce ayrilmi$ sanirim bu bankada.oyle ki sokakta yururken bile kafanizi nereye cevirirseniz bu bankanin reklami ile kar$ila$iyorsunuz.umarim bu banka da yatirimcilarinin elinde patlamaz, en azindan patlatilmaz birileri tarafindan.
ifa
türkiye kupasının sponsoru olan ve bu yüzden yıllardır türkiye kupası diye düzenlenen kupanın isminin başına fortis sözcüğünün de eklendiği belçika kökenli bir şirket.aynı zamanda dışbankı ilk aldığı zamanlar hakkında taylandda mayın fabrikasına sahip olduğu ve bu mayınları pkk adlı şerefsizler topluluğuna bolca satıyor diye söylenti çıkmıştır.
independence
bugun anladim ki bu bankayi kullanan insan evladi yok denecek kadar az. sanirim o sebeple kapisinin onunden bile gecenlere kredi karti veriyorlar.
gezgin
2011 yılında türkiye ekonomi bankası’yla teb ismi altında birleşti. çağrı merkezi numarası da 444 0 666 oldu.
mudo
kredi kartı borcumu kendim değil de işyerimizden biri eliyle ödetiyorum diye + komisyon istediklerinden, "halihazırda çalışmadığım halde" doğum günümde beni ilk tebrik eden banka. yaptığımdan utanıyorum o anda, ama çabuk geçiyor.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol