fondoten

jessica
boyunla yanak arasina fazla suruldugunde igrenc bi gorunume sebep olan pudrasiz kullanildiginda yuzu purussuz gostermeyen sadece rngini koyultan o olmadan makyajin bi anlami olmadigi kozmetik urunu. cilde zararlidir bende sivilceye neden olmustur!
urban f
yüz makyajında tüm yüzün aynı renk olmasına yardımcı ,ufak kusurları gizleyici baz olarak kullanılan ,renklendirilmiş krem.
her zaman kaliteli olan markalar kullanılmalıdır , nasıl ki yüz nemlendiricilerine özenle dikkat edilerek masraf edilmekteyse fondöten alışverişlerine de aynı özen gösterilmelidir.
civeng
fondötenler yüzümüzü makyaja hazırlayan ürünlerdir. bir makyajın başarısı için önemli bir etkiye sahiptirler. yüzde makyaj çalışması yapabilmemiz için, cildin bu uygulamalara hazır olması ve cilt yüzeyinin daha düz bir yüzeye bürünmesi için fondötenleri kullanmaktayız. istenilen makyaj tonunun tutturulması için de zemin hazırlarlar. fondöten kullanmadan önce, cildinizin yapısı hakkında araştırma yapmanız en uygun olanıdır. fondötenler, kısa kullanımlar için herhangi bir sorun teşkil etmese de, özellikle hassas cilt yapısına sahip bayanlarda tahriş gibi olumsuz etkilere sebep olabilir. kimyasal içeriklerinin cildinizde herhangi bir alerjiye sebep olup olmadığını bilmenizde fayda var. fondötenlerle ilgili üzerinde durulması gereken diğer bir konu da, onların temizlenmesi işlemidir. kozmetik ürünlerin temizlenmesi esnasında, cildimizdeki ince yağ tabakası deformasyonu görülebilir. bu durum derinin kurumasına yol açabilir. cildinizi temizlerken, deri üzerinde güçlü baskı uygulamalarından çok, daha hafif bir baskı uygulayarak yapılan temizleme süreci önemlidir.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol