ezel

0 /
mad
efsane bi’dizi. bak 3 bölümüyle yetti bana arkadaş. türk dizilerinden hiç hazetmememe rağmen, izliyorum valla. cansu dere bi’yana, replikler bi’yana.

3.bölüm’de bi’part var ki ömer ile eyşan’ın konuştuğu aman aman;

http://www.youtube.com/watch?v=-buyky2phi8
pinhan
cansu dereye olan askimdan dolayi kendi kendimi izlemek zorunda biraktigim dizi. konusu itibariyla inanilmaz derecede siradandir. ancak anlatim tarzi flasbackler uzerindendir ve kismen diziyi ilgi cekici kilmaktadir.
tayfa75
bunyedeki $izofren yapiyi su yuzeyine cikartan bir dizi olmu$tur benim acimdan.bir ömer oluyorum, bir cengiz oluyorum ne oldugumu bazen ben bile kari$tiriyorum. yapmayin lan boyle diziler.
chef doeuvre
kenan a olan platonik aşkımdan dolayı garfield suratlı cansu dere yi de izlemeye katlandığım dizi.
kenan a ailecek hastayızdır,maç izler gibi izleriz.
laughter
nesi güzel diye merak ettiğim dizi. bi kere isimden kaybediyor, o yüzden hiç izlemedim, konusu nedir bilmem. hem kenanla cansu dereden de hiç hazetmem. bana göre değil o belli. ama bu kadar abartılacak nesi var inanılmaz merak içindeyim. kime ezel desen ceket ilikleyip saygı duruşuna geçiyo. vay arkadaş yaa. sebebini bilen varsa bi yardımcı olsun allah rızasına.
independence
once ilk iki bolumunu izledim, ardindan da bu ba$lik altinda yazilanlari okudum da esasen tum dizinin konusunu john maynard keynes cok net aciklami$.

"orospu cocuklugu nedir ve nasil yapilir"

tamamen konu bundan ibaret ama detaylandirmak gerekirse de $u $ekilde yapariz detaylandirmayi;

omer isimli eleman ey$an isimli ablaya yaniktir ama aslinda ne ey$an bildigi ey$andir, ne de mahallesindeki cocukluk arkada$lari saglam pabuclardir. spoilerden uzakla$mak adina omer’in ba$ina gelenleri anlatmamakla birlikte diyebilirim ki omer hayatinin geri kalaninda bir estetik mucizesi olarak intikam soguk yenen bir yemektir felsefesinden hareketle ortamin amina koymaya yeminlidir.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol