eyyvah eyvah

orqn
şişirilmiş filmdir.aman çok sıcak,çok samimi dediler gaza gelip gittik fos çıktı.evet çok sıcak çok samimi ama güzel değil.
iodes
ikinci yarıdan sonra güzelleşen bir filmdir..
zevke ve renke göre değişebilir ancak benim bulunduğum salonun tümünün de zevksiz olabilme olasılığı sanırım düşük bir ihtimaldir..
beğendim güzel olmuş.
laughter
çook eğlenceli film. en azından kabalıkla değil de sevimlilikle güldürüyor. hem arada bir hüzünlendiriyor da. ya da belki de konu beni hüzünlendiren yanlar taşıyordu diye de öyle olmuş olabilir. ama gerçekten bağıra bağıra güldüğüm bir filmdi. ve bütün salon da benimle aynı tepkileri verdi.

tek eleştirim sonuyla alakalı olur. zira aaa ne ara bitti, niye bitti şeklinde sonlandı. bilemiyorum; belki de gelen tepkilere göre ikincisini de çekebiliriz düşüncesiyle öyle bırakılmıştır. ama gerçekten devamı gelse yine izlenir. izlerken sanki tek kişilik dev kadronun ege şivesi bölümünü izliyormuşum gibi geldi. çok eğlendirdi, çook...
independence
kesinlikle cok guzel bir film. oyle cok gulmezsiniz ama cok eglenirsiniz. mizahi yonunun yaninda duygusal yonu de son derece agrilikli. $ahan gökbakar’a kapak olsun, icerisinde tek kelime kufur gecmeksizin de, igrenclik olmadan da gulebiliyor eglenebiliyor turk sinema izleyicisi, bilgisi olsun.

uzun senelerdir öldü zannettigi babasinin aslinda ya$adigini ogrenen bir insanin babasini aramak icin yollara du$mesini konu aliyor film ozetle, tabi bu kadarla sinirli degil. muhakkak izlenmeli recep ivedik serisine inat.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol