evli adamlara aşık olan kadınlar

0 /
ilseyim
ulaşamayacakları şeylerden veya zor şeylerden hoşlanan kadınlardır. bencillerse allem edip kallem edip erkeği karısından ayırmanın yoluna bakarlar. hiç tasvip vermediğim bir durumdur. aşkından ölsen de erkek evliyse bağrına taş basmak gerek.
noranynn
evli adamlara aşık olan çok kadın görürüz. bir işi, evi ve bir hayatı olan kadınlar. bırakın yaşadıkları ilişkinin heyecanını sürdürmeyi, bir de duygularını paylaştığı yakın arkadaşlarının sorularıyla muhatap olmak zorunda kalırlar: "karısını terk edecek mi?", "karısına senden bahsetmiş mi?" 2007 yılında yaşıyoruz ama 1950'lerin zihniyetinden bir türlü kurtulamıyoruz! bir adamı seviyorsak onunla evleniriz. tabii önce boşanması lazım.

not : kendi düşen ağlamaz

dip not: zor olan daima daha çekicidir. ama büyük zaferler daima ağır biter...
evliya
yapacakları bir şey yoktur.suçu onlarda aramamak lazım.kişinin duygularını kontrol altına alması oldukça zor bir iştir.kınamamak lazım.çünkü kınadığımız şey başımıza gelmeden ölmeyiz.
salome
sanirim kadinlarin zaman icinde erkekler tarafindan hasara ugrayan egolarini acilmamis paket haline getirme icgudusunden yola cikarak yaptiklari orospuluktur. ne isin var be kadin evli adamla, git disarda bir suru sap var ac ac bekliyorlar iste sorusunu sormaktan kendimi alamiyorum umuyorum ki bir gun bir arkadasim evli bir herife asik olma gafletinde bulunur da butun hincimi ondan cikartirim.
artemisia
ne çok kadın gördüm; güzeller güzeli, hem de zehir gibi akıllı, hiç de öyle aman bu fallik, çokça da oynak denemeyecek kadar aklı başında... ki bu gördüklerimin arasındaydı işte o evli adamlara gönül kaptıranlar. yani bir yerde alakası olmuyor kişinin mezhebiyle, aklıyla, karakteriyle, falanıyla, bilmem nesiyle bu aşk işleri. o yüzdendir ki sadece "şanssız" oluyor bu hatunlar denebilir zira kendisine aşık olmasına izin vermiş başkasına ait bir adam, bir de söz dinlemeyen kalbi vardır sürekli gündeminde. çoğunlukla çözümsüz, acıklıdır işin ucu, allah kurtarsındır bu yüzden.

dip not: bir de büyük konuşmamak lazımdır.
nukleerbasliklikiz
sürekli kaçmak kaçmak kaçmak ama yakalanacağını bile bile kaçmak isteyen kadınlardır..
toplumumuz tarafından pek ho$ kar$ılanmasa da vardır böyleleri..
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol