euro truck simulator

independence
son derece guzel bir simulator ama belli bir sure sonra can sıkacak besbelli.

oncelikle oyle konforlu suru$ rahat suru$ falan yok, okuz gibi kamyon kullaniyorsun arkada$im ne rahati?

flight simulatordeki gibi e$ zamanli degil cok $ukur, yoksa o yollar adamin amina kor lan. e5’te suru$ iyi guzel de $ehir icerisinde o kallavi araci kullanmak biraz got istiyor. bir yerden bir yere gida maddesi falan ta$iyorsun koskoca uzun aracla, kar$iliginda da bir kac bin euro para kazaniyorsun. o da aracin bakimina yakitina falan gidiyor zaten. bu arada araci saga sola carpma sakin, kazandigin paradan bir suru para kesiliyor. grafikler muhte$em olmasa bile gayet tatmin edici.

pc’de 500mb civarinda yer kapliyor ve dolayisi ile bilgisayari hicbir $ekilde kasmiyor. multiplayeri yok sanirim ama olsaydi enfes bir $ey olurdu.
independence
ne guzel lan.

yolda giderken koskoca tirla adamin arabasina carpiyorsun, araba saga sola savruluyor ama arabanin icinden birisi de cikip "ananiskymamuagodugumunoglu" diye honkurmuyor, yoluna devam ediyor. sizden de sadece para cezasi kesiliyor. avrupalilik boyle bir $ey olsa gerek.
ata the wise
seviye atlaması inanılmaz zor olan simulasyon. sadece ekstra bir ülke açabilmek için madrid-lizbon hattında bir buçuk gün mekik dokudum arkadaş. az para kazanayım, dizel tanleri taşıyayım dedim;’belge gerek’ dediler. hediyesi kaç kayme dedim;’25,000 euro’ dediler, büktüm boynumu, patates taşımaya devam. güç bela aldık belgeyi, taşıyoruz mazotu. şöyle bir fransa’ya gideyim dedim, pasaport gerekmiş. hediyesi; ’52,000 euro’. ki bu anlattıklarımın hepsini yapmak ancak seviyenizi novice’den bir üst seviyeye çıkarmak için gerekli.

yine de fsx inene kadar idare ediyor. deneyiniz efenim.
independence
once $unu okuyalim(fiyatlari anlamak adina)

#984287

bordeux’tan paris’e en babayigit ta$iyabileceginiz malzeme her $ey dahil 4250 euro ya yogurttur. her $ey dahil diyorum zira bunda yakiti var, kazasi var, yurur aksaminim maliyeti var, hiz sinirini a$ip odediginiz ceza var, var oglu var. tum bunlari du$tugunuz zaman elinize kalan para temiz 3700 euro civarindadir cok hasarli bir nakliye olmami$sa. alakali entrydeki paralari toparlayabilmek adina ne kadar yolculuk yapmaniz ve madde ta$imaniz gerektigini siz hesap edin artik.
immortal09
bilgisayarınızın masa üstünde;
belgelerim > euro truck simulator > mod bu yolu izleyerek internetten oyunla ilgi ek modları (harita, modifiyeli tır, modifiyeli dorse, tırın kara duman attırması, havalı korna... ) kopyalayarak oyuna renk katabilirsiniz.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol