etek

sepulturk
anlaşılamayan bir şekilde bağyanların ısrarla giymediği kıyafet. hayır ciddi anlamda bir anlam evremiyorum sizler için bu kadar mükemmel bir kıyafet icat edilmişken ne bu erkekler için üretilmiş olan pantolon sevdası.

şimdi biz etek giysek hoş olur mu? olmaz! neden olmaz peki, çünkü anatomimiz buna müsait değil. bacaklarımız çok çirkin ve kıllı! evet her birimizin bacağında minimum 1cm uzunluğunda kıllar var! düşünsenize giydiğimizi. e ne olacak peki bu eteğin sonu? kaderiyle başbaşa mı bırakacaksınız?

ya arkadaşım gayet muntazam, eteğe uygun bir anatominiz var da ne diye giymiyorsunuz? ya bırak allasen.
independence
tanri kizlari yatarirken gayet muntazam di$ari dogru cikik kalcalar vermi$ ki etekten belli olsun diye, upuzun tuysuz bacaklar vermi$ ki etekten gozksun diye, e ince bir de bel vermi$ ki etegin beli tam otursun diye.siz nicin kalkip tanrinin verdigi bu nimetleri gormezden gelip pantolon denen $eytan icadi ile saklamaya cali$irsiniz a melunlar.fani omrunuzun son kirintilarini tanriya isyan ederek mi gecireceksiniz? hic mi du$unmezsiniz cehennem alevlerini zebanileri kazanlari?

hem sen giymeyecek o giymeyecek kim giyecek bu etekleri?

yazik.
independence
kadını kadin gibi gosteren kiyafetlerin ba$inda gelir. biktik artik etrafimizda pantolonlu kadin gormekten. bir zamanlar da bir tayt modasi vardi da cok $ukur uzun bir doneme yayilmadi o moda. kadinlar etek giysinler, pantolon giyen kadin gormek istemiyoruz artik(tum erkekler adina konu$abilme yetkisine sahibim evet, her birinden imza aldim).

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol