esrakesh

0 /
independence
temmuz ayinda kendisi ile alakali demi$im ki;

#1054573

temmuza 15 ay ekle, haydi eylul sonu olsun. e aralik ayinin sonundayiz? bu durumda coktan evlenmi$ olmasi lazim.

eger evlendiyse allah koskoca bir omur sevdigi ile beraber ya$lanmayi nasip etsin kendisine. yok bir aksilik oldu da evlenmediler hatta ayrildilarsa da $u anda istemdi$i koskoca bir pot kiriyorum demektir.

umarim evlenmi$tim, umarim mutludur.
independence
dikkat ettim artik sozluge gelmiyor, kimi zamanlar gelse de yazmiyor.

ama eger ki o gun sozlukte playstation 3 ba$ligi varsa hemen atliyor, yaziyor bir $eyler.

adetimdir, her yazar ile alakali ayri ayri istatistik duzenlerim zihnimde. esrakesh icin de istatistigim bu. daha sonra bu verileri sozlugu bir anda canlandirmak icin kullanacagim. misal esrakesh’i sozlukte yazdirmak icin sol frame e ps3 ile alakali bir suru ba$lik dolduracagim ki kendini kaybetsin. cok zekiyim.
independence
sozluge donu$unu halaylarla zilgitlarla kutlamayi du$unuyorum bu gece. gider gerci bu yine, karabatak gibi anasini satayim, ne zaman hangi tarihte nereden cikacagi hic belli olmuyor. ho$geldi her $ekilde.
atacamadesert
#1025538

bundan sonra sabah kalkınca daha gözümün çapağıyla açacağım ilk web sayfasının sahibesi.

şaka bir yana güzel hatunların daha da güzel hallerini görmek isteyenler veya mezuniyet balosuna ne giysem derdi olanlar için güzel tasarlanmış bir blog.

tebrik eder jlo’sundan öperim.
esrakesh
oyun ve spor musabakalarını izlemeye seven bir insan olmasının yanı sıra gerek türk gerekse hollywood selebritilerini yakından takip eden bi insandır. dikkat edilirse bu iki konuda ve daha bi çok konuda da atıp tutmaktadır falan filan feşmekan.
epikuros
#1025529
#1025522
#1025517
#1025059
#1022479
#1022228
#1019194
#1016436
#1009084
#1009018
#1007296
#1003917
.
.
.
.
ve daha nicesi

gibi entrylerini gördükten sonra, artık erkeklerin ilgi alanı dışında kalan ve kadınsı yani normal şartlarda kadınların ilgi duyacağı konularda yazarsa sakalımı keseceğime iddiaya gireceğim yazar. ne bilim bi kıvanç tatlıtuğ’un adonis kaslarından, baklava dilimlerinden bahset arkadaşım. git dedikodu yap, kim kiminle nerde ne yaptı, bu sene moda ne? bunlara eğil biraz lütfen. 24 saatini erkek arkadaşıyla geçirip, akşam okey salonuna, haftasonu maça gittiğini düşüneceğim.
independence
pes 2011’i defalarca kurmama ragmen daha jenerigini gecememi$ bir insan olarak, kadin hali ile pes 2011 denen $eytan icadini oynayabilmi$ olmasi sebebi ile kendisinden nefret ettigimi buradan gayet acik bir dille ifade etmek istiyorum.

ettim.
instrument
kendisi yalancı (entry konusunda) ve hayırsız olsa da, çok özlediğimden olsa gerek vazgeçtiğim sözü yerine getirerek sözlük hayatımdaki 5000. entrymi aynen bu şekilde noktalayarak şahsi başlığına armağan ediyorum.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol