eski sevgilinin orucunu tutmak

addicted to pain
bir daha eski sevgili yi hiç bir duyu organıyla tatmamaya niyet etmektir.uzun bir gecenin sonuna ilişmiş intikamcı bir sahur vaktinde niyet edilir tanrıya ve önce kendine...nefsine yenik düşmeyeceğine inandırılır benlik...gerekirse zikir formatında kırılır aramaya yeltenen parmaklar,tokatlanır ayna karşısında o’nu görmek isteyen gözler...eski sevgiliye çıkacak olan her yola sapma isteği duyan bacaklar dövülür itinayla...’’bir sesini duyiyim kapatıcam’’ diye kandırmaya çalışan kulaklar eller ile bastırılır sıkıca,onun yerine ’’seni terkediyorum’’ sözlerinin acımasız yankısı yer değiştirilir kulaklarda...ve isteksizce bir istek can verirken dönülmez bir yeminin altında, söz verirsin bir daha adını anmamaya...işte eski sevgili orucu böyle tutulur allah katında...
pessimistic
gözlerin ağlamaktan şişmiş içtiğin bira,rakı votka ve şarap ların haddi hesabı yokken,bir sigara daha yakıp kendine gelmenin artık farz olduğunu anlarsın vahi inmişcesine ansızın,bilirsinki artık unutmalısın hayatına kaldığın yerden devam etmelisin.akabinde sabaha karşı niyet edersin tanrıya bir daha isminide,cisminide anmamak için ve başlar orucun.
lost kidy
tutulmaması gereken ama gercekten bişiler paylaşılmışsa tutulmaması imkansız oruçtur.ac bırakılanın 100kere 1000 kere beden olması tercih edilir ama imkanı yoktur.biten bitmiştir zaten tam olarak bittiği kesinleşmemişse bu oruca başlanmaz.kadınları salya sümüklü erkeklerinki bol alkollüdür
angelique
yok böyle bişey...
kimse kimsenin uğruna ne ölüyor ne de orucunu tutuyor.
günümüzde tum oruclar kazaya bırakılmıs !...
alchoburn
artık eski sevgili denen kişinin aranmaması gerektiği anı idrak etmek, buna göre davranmaktır.

bu esnada eş doıst yardımı aınır, telkinler dinlenir. ’şu cafeye onunla giderdik’,’şu dolmuşa onunla binerdik’,’simiti de çok severdi’ gibi ottan çayırdan düşüncelerle harcanan aylardır size geri dönüşü bu verginin.
independence
ya$anan guzel gunlerin hatrina yapilan ama bir sike yaramayan eylem. lan onca sene verdi bu kiz bana, 30 gun ac kalirim ben bu kiz icin, sevaptir du$uncesi ne eski sevgiliyi geri getirir, ne de dini acidan bir boka yarar. salak misin lan?

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol