ergin ataman

grafolog
galiba italyanlar bu adama bizden daha çok değer veriyorlar. ve o da bunun farkında. bir gün türk milli takımı’ndan önce italya milli takımı’nın başına gelirse hiç şaşmayacağım. biz elimizdekilerin değerini bilmemeye ve bu adamı sürekli kaçırmaya devam edelim.
grafolog
efes pilsen’in aydın örs’le birlikte yıllarca yapamadığını yapmış, efes’i final four’a taşımıştır. geçen sene şampiyonluğu kazanan ülkerspor kadrosunu kurmuş(12 adamın 11’i takıma yeni katılmıştı o yüzden uyum sorununu aşmak kolay değildi), sezona kötü başlayan takım tam iyi oynamaya başlamışken özel nedenlerden dolayı ayrılmak zorunda kalmıştır. montepaschi siena’yla saporta kupası’nı almış ve de euroleague’de final four oynamıştır. acaba bizden de bir değer hak etmek için daha ne yapmalıdır?
heddodepaso
yenildiği her maçtan sonra abuk sabuk konuşmayı adet edinmiş antrenör. genelde futbol camiasının içinde görmeye alıştığımız bu tarz adamlar, basketbolda azınlıkta olduğu için basketbolumuz kulüp takımları ve milli takımlar düzeyinde futbolumuzun çok önündedir. antrenörlüğüne kimse laf edemez o ayrı ama insan bu adamın aydın örs ve oktay mahmuti’yle aynı ekolden gelmiş olduğuna inanamıyor.
aysemayse
galatasaray basketbol takımının kötü gidişatından dolayı, basketbolcuları suçluyor olacak ki, son iki maçta oyuncularına trip atıyormuş, ama kendisi gibi bir teknik adam da biliyordur nasıl motive edeceğini heralde takımı ya da cezalandıracağını. tabi galatasaray divan kurulu bunun kabul edilemez bir davranış olduğunu düşünmüşler hemen. ya oturun adamla konuşun, sorunlar ne neden böyle yapıyor. bu adam sonuçta yıllardır bu işi yapıyor.

http://www.radikal.com.tr/spor/ergin_atamandan_gorulmemis_tepki-1161367

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol