elizabethtown

scaremonger
15 dakikalık elle tutulan bi bölümü allem edip kallem edip 2 saate nasıl sıgdırılacıgını ögreten film. başrolde orlando bloom ve kirsten dunst vardır. filmi 2 saat boyunca izlenebilir, daha dogrusu dinlenebilir kılan, filmin nadide soundtrackidir.
babafingo
elizabethtown 2005 amerika birleşik devletleri yapımı bir filmdir.yazan ve yöneten cameron crowe, oyuncular orlando bloom ve kirsten dunst. orlando bloom spor ayakkabı tasarımcısıdır.babası ölür.naaşını almak için kentucky’e giderken uçakta hostes kirsten dunst’la tanışır. alec baldwin’in kısa rolü ceo athletic shoe company’nin sahibi, ve susan sarandon’un dul kadın olarak göründüğü bir filmdir.
flavor of the week
son birkaç senede yapılmış, izlenmeye değer nadir romantik komedilerden biridir. konu basittir; bunalımda bir erkeğin hayat dolu kızla tanışması ve aşık olmaları. filmi diğerlerinden farklı bir noktaya getirense boşluk dolduran değil, gerçekten dolu, yer yer oldukça komik, muhabbetlere yer vermesidir senaryosunda. az biraz before sunrise havası veriyor denilebilir; ana tema bir yolculuk, bol ve güzel müzik, paylaşımlar,aşk.. trailer’da da görülebilen, kirsten dunst’ın eliyle fotoğraf çektiği ve orlando bloom’un ormanda tek başına dans ettiği sahneler gerçekten etkileyici sahnelerden ikisi. olağanın aksine oldukça gerçek bir film, insanın kendisinden bir şeyler bulması kolay. keyifli iki saat geçirmek için izlenebilir.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol