eko sözlük

sahan91
şu sıralar fazlasyıla kürt istilasında olan site. hatta bazıları kürdistan diye bir yerin varlığını bile benimsemiş durumdalar. ne acı.
orqn
patlamış sözlüktür.halbuki aralık ayı sözlükler sıralamasında 3.sıraya yerleşmeyi başarmışlardı ama olmadı demekki.
independence
muhtemelen host hizmeti aldiklari yeri degi$tiriyorlardir, bagli bulunduklari hosting firmasi o yuku kaldiramazdi dogal olarak. acilacaktir yeniden bir iki gun icerisinde, tahminim o yonde zira akli ba$inda hicbir site sahibi o durumdayken sitesini kapatmaz. gerci maksimum 6 ay sonra tipki diger yeni acilan sozlukler gibi ismi bile anilmayacak ama olsun, ilk heves hatrina yine de acilacaktir yeniden.
independence
iki gundur bas bas bagiriyorlardi "05 ocak 2010 saat 00:00 itibari ile cok super bir sozluk olucaz, cok sasiracaksiniz yeni arayuzumuze" $eklinde, yememi$ sanirim. $imdilerde $u duyuru ile kar$i kar$iyayiz;

"eko sözlük 2010 arayüzü ile çok yakında tekrar sizlerle."

madem iki elinizle bir $eyi tutamayacaksiniz, ne diye insanlara sure veriyorsunuz $u saat itibari ile biz cok super olacagiz die. ba$kalarinin yazmi$ oldugu hazir kodlari kullanarak yurumuyormu$ di mi bazi $eyler, elinizde paylayiveriyormu$ degil mi canlarim?

hepsinin akibeti ayni hepsinin. bir ki$i bana herkesin kullandigi kodlarla olu$an ve omru 2 seneden fazla olan bir sozluk gostersin, ba$ka da bir $ey istemem.
independence
nihayet kendi kendini imha eden sozluk. sozlugun yonetimi dun veritabanini da hepten silip kayiplara kari$mi$. aciklama falan da hak getire. boyle ciddiyet sahipleriymi$ bu insanlar i$te. du$unsene, binlerce insanin emegini al, kendine bir veritabani olu$tur ve sonra da kimin ne emegi olduguna bakmaksizin her $eyi sil yok et. bu kacinci emek harcani$i boyle, akil sir erdirmek guc.

yayin hayatina bir grup yazar tarafindan $u adreste devam edecekmi$.

http://www.sozlukeko.com/

bakalim bunun omru ne kadar olacak.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol