düşük belli pantolon

alman
bel kismi normale gore biraz daha bol olan pantolon.agirlikli olarak kot modelinde rastlanir.cogunlukla kizlar tarafindan tercih edilir.
imgoindeeperunderground
catal gostermek isteyen dikkatsiz bunye icin birebirdir. oturmayi bilmeyen turk kizlari boylece arka taraflarda oturan turk erkekleri icin hos bir zemin hazirlar, hayirlara ve ruyalara vesile olurlar.
pariscombo
defolu kotlarin moda yaratilarak halka sunulmasinin acik ornegidir.
-oglum ne yapicaz simdi bu kotlari? hepsinin beli asagida bunlarin!patladi bunlar elimizde!
-yok abi benim modaci bi tanidik var hallederiz..
goretomb
kokos kizlar demeden onlari da anmadan gecemeyecegim ba$liktir.ekserisine bu tarz kiyafetler yakismadigindan hangi guzel kicina giyersin be kadin diye kavgalara vesile olan $u tasarimi turk koko$lari ile tani$tiranlara da buradan saygilarimi sevgilerimi iletmeden gecemeyecegim..
elma sekeriiii
fizigi guzel bir hatun için, giyilmesi gerekenlerdendir. ha illa orasını burasını açması gerekmemektedir. boyu uzun kesimli bir t-shirt giydikten sonra hiç bir kirlilik arzetmez.

velakin bazıları vardır çatalını gösterir "gel bıcagım ol yigidim!" modunda takılır. olmadı kıcı buyuktur, kot a$agılarda bir yerlerde kalır igrenc ötesi görünür. bazılarının ise böbrekleri ta$ar dı$arılara görüntü kirliligine sebep olur.

fiziginize göre pantolon secmeniz dilegiyle...
elma sekeriiii
erkekler de giyer bunların benzerlerinden.boxer’ları dı$arıdadır, "ben erkegim cıkarırım donumu böyle tarz yaparım nihohahaa" gibilerinden.

kızlar cıkarsa donlarını bellerine kadar orospu olurlar, erkekler cıkarsa götü yok ki donunu doldursun derler.

ilginc.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol