dünyayı kurtaran adamın oğlu

0 /
ucak
gerizekalilarin hababam sinifi gibi efsaneyi pic ettikten sonra dunyayi kurtaran adam gibi masumca cekilen sonradan dalga gectigimiz filmi sirf kazanc ugruna onumuze surme hadisesi ayrica mehmet ali erbil gibi sabah sekerini duyduktan sonra asla gidilmemesi gereken filmler listesine coktan giren filmcik.dunyayi kurtaran adamin amcasinin ucuncu gobekten torunu diyede ceker bunlar ileride..sabir allahim.
bgat
yine mehmet ali erbil’in oynadığı, yeni hababam sınıfı uyarlamaları, keloğlan kara prense karşı vs. son dönem filmleri türünde olması muhtemel olan film. anlamadığım mesele bu tip tüm filmlerde metmet ali erbil’in oynaması konusudur. kendisine karşı bir gıcıklığım ya da husumetim yoktur, ancak türk sinemasında başka oyuncu yok mudur bu rollerde oynayabilecek.
tandt
filmin oyuncularından ali erkazan filmin galasında şu şekilde demeç vermiştir:
-yönetmen kartal tibet sette bize küfür etti.sette resmen askeri zihniyet hakmdi.hakarete uğrayan sadece ben değildim tüm arkadaşlar maruz kaldı.
film çıkışında da :
-film gerçekten kötü olmuş. demiştir
fantuzzi
kara murat’ın uzayda geçen versiyonu . komik olmaya çalışmışlar ama becerememişler. mehmet ali erbil cem yılmaz’ı taklit etmeye çalışmış .kahpe bizanstan sonra türklerle en çok dalga geçen film.
ser um
hayatinda digital efekt gormemis (neler yapabilecegini bilmeyen) bir yonetmen
sinemada yaptigi en iyi is sherk te esek olmak (ki cok begendim)olan birinden birden fazla rol
ne bekleyebiliyorsunuz?
bir de bu kadar para harcamissiniz, teknik olanaklar animasyoncular da yerinde caga ayak uydurmus bir yonetmen ve en azindan dizilerdeki kadar ozenle secilmis oyuncu kadrosu olusturulamazmıydı. belki daha ucuza kaliteli bir film cikardi
alchoburn
tam bir aşşağılama hadisesi

’dünyayı kurtaran adam gibi rezil olan bir film yaptık, o kadar tezil ki dünya duydu, dünyayı güldüren adam olduk ...hele bi de ikincisini çekelim gerizekalılığımız ve paraya taptığımız iyice belgelensin’ demenin nispeten kısa hali
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol