diziport com

0 /
deborah
mahkeme kararınca erişime kapanmış. ancak başına www. konmadan ulaşılabilmekte. lost gibi diziler çıktıktan bir gün sonra altyazılı bir biçimde yayımlanmakta.
independence
yeni farkettigim online dizi izleme sitesi. aklinin alamayacagi kadar cok dizi ve film var icerisinde. yabanci dizileri de alt yazili olarak veriyor ki en leziz tarafi da bu zaten;

http://www.diziport.com
independence
dizilerin en ba$inda diziport’un reklami donuyor 3/4 saniye kadar. tamam donsun lafim yok da, arkada$im kimi konu$turuyorsunuz siz o kayitta allaha$kina. bir hatun var, sesi $uh olsun diye muhtemelen kendini oyle bir hale sokmu$ ki, zannedersin ameliyatta burun kemigini aldirirken konu$turmu$lar kizcagizi. $uh bir ses tonu degil o alo, yemi$ler seni.

$uh bir ses tonu duymak isteyen sozluk bayanlari bana houstondan ula$abilirler. bak bayanlari diyorum mitili! yollama bir daha mesaj falan bana.
independence
dizilerin ba$indaki $uh bir ses tonu cikartma sevdalisi olup sesi gotume benzeyen hatunun konu$masini artik kaldirmi$lar, yerine ho$ bir muzik ile tanitim yazisi koymu$lar cok $ukur.
mad
bir de kafasına göre "oops. video not available" demese çok hoş olacak burası. hayır videoları aldıkları yerde bi sorun varsa düzelticez deyip aylardır bi sik yapmıyorlar o kötü. düzeltmeyeceksen söyle başka yerden izleyelim arkadaş, ayıp.
independence
kendilerinden onemle rica ediyorum, dizileri hd formatinda upload yapsinlar video yahoo’ya video google a falan. lan olm kendi sunucunda barindirmiyorsun sonucta, yer tasan yok bir $ey yok, uzme beni. hadi canim.
independence
son zamanlardaki en gozde internet sitesi olmu$tur benim icin.

lan hangi diziyi istesem bulup son derece hizli bir $ekilde izleyebiliyorum. negzel bi$i.
mad
yabancı dizilerin pek çoğunda sorun vardır burada. opps video not founded gibisinde şeyler der adamı hasta eder. mail atarsın mailine cevaben dönmezler. halbuki eskiden negzel bi’yerdin sen öyle. nezdimde çok zaman önce gözden düşmüştür.
nickten yana sansim yok
"bu siteye erişim mahkeme kararıyla engellenmiştir.
t.c. beyoglu cumhuriyet başsavciliği’nin 24.02.2009 tarih ve 2009/16 sayili karari gereği erişime kapanmiştir."

yutub’a rahatça girebilen biri olarak buna girememek beni ziyadesiyle teessüre boğmuştur. yasak deldiğimi ifşa etmek de ziyadesiyle hafifletmiştir. ziyadesiyle mallaşıyorum arada bir.
independence
bildigim kadari ile sanirim telif haklari sebebi ile hem yahoo’dan hem de video.google.com dan videolari sistematik $ekilde silinen site. bu sebeple de hangi dizinin linkine tiklasak "oops. video not available" diyiveriyor. hani paraya kiyip bir iki server kiralasinlar diyecegim de, lan o kadar dizinin icerine sigacagi serverlar da ancak yahoo da google da falan olur zaten. i$leri zor be.
mad
anca türk dizilerini yayınlamada dehşet-ül vahşet bir hız kullanıyorlar. diğer dizilerin hemen hemen hepsinde aynı sorun. eskiden her şey ne kadar güzeldi halbuki.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol