ders çalışirken yapılanlar

0 /
eto
dersle alakalı ne varsa masaya konur gerekli gereksiz.amaç kalabalık yaratmak...sonra sandalyenin ne kadar rahatsız olduğu fark edilir.değişik oturma stilleri yaratılır...elinde oynadığın kalemle gereksiz çizimler yapmaya başlarsın ve bu arada gözün hep saattedir.cep telinide eline alıp bikaç msj attıktan sonra arkadaşlarına,ne kadar yorulduğun ve çok uykunun olduğu gelir birden aklına...
passive
odaya ’al oğlum meyve ye biraz’ diyen anneye ’ya anne git yaa’ diye serzenişte bulunmak da ders çalışırken yapılanlardandır.
smyrnaangelus
makyaj..tavsiye ederim çok yaralı oluyor..ortamın uygunluğunun yanında kendini güzel hissetmek de önemli canım..tabi erkek arkadaşlar için başka bir çözüm bulmak daha hayırlı olsa gerek??
distant relative
kıçını kaşımak ,arada livescore dan iddaa kuponunu kontrol etmek, msn e girip millete ne yapıyosun ders çalıştın mı ,çalışacak mısın diye sormak,bu arada bisküvi falan atıştırmak...
berfin
ders çalışmak için masa başına oturulur belki 10-15 dakika çalışılır daha sonra etraftaki şeylere takılıp kalınır,hayallere dalınır.sonra da sanki çok çalışılmış gibi kitap defter kapatlır ve masadan kalkılır.
nickmickyock
türlü parmak hareketleri ile kalemi elinizde döndürmek, kalem düştüğünde hiçbirşey olmamış gibi aynı hareketi tekrarlamak ve devam etmek.
lepiska
amaçsızca bütün odalar turlanır. yrn sınav ertelensin valla daha çok çalışacağım diye temennilerde bulunulur. durmadan saatler ilerledikçe plan program yapılır ve son bir saat kala pişmanlık ve vicdan azabı içinde son kez ders notlarına bakılır. olan olmuştur. nasip finallereymiş denir.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol