deniz çakır

cremaster
şu sıralarda yaprak dökümü adlı dizide ferhundeyi canlandıran şahane ötesi kadın.bana göre dünyanın en güzel, en ateşli insanı.o muhteşem yüz hatlarını oluşturan burun dudak kombinasyonu ve müthiş gözlerine eklenmiş eşsiz saçlarıyla birlikte sahip olduğu benzersiz vücut çizgileri ona bu sıfatı vermeyi mutlak kılıyor.

bazen bu doğa üstü güzel yüze bakıp yaşadığıma pişman oluyorum.yüz değil bin sene bile yaşacak olsam yine de böyle bir görünüme sahip biriyle tanışamayacak olmanın üzüntüsü beni intiharın eşiğine kadar getiriyor...
elenktrinkalamadimsenden
dudak yapısından dolayı itici bulduğum,oyunculuğunu beğendiğim,konservatuar mezunu olduğunu duyduğumda alkışladığım gözleri soyadına yakışan çakır gözlü genç oyuncu bayan.yanlız kötü kedi şeraffettin tiplemeleri iyice yapışacak üzerine haberi ola.
mutant
kendisi ’’cam’’ isimli tiyatro oyununda oynamaktadır. ama ne kadınmış be, oyunların biletleri 1 ay önceden tükendi be kardeşim.
independence
bu kadinin yuzunde bir gariplik var. artik botox kaynakli mi, felc mi inmi$ yuzune ne olmu$sa mimik sifir. gulse dahi dumduz bir yuze sahip, keza aglarken de oyle. mimik sifir. bir oyuncuda nasil mimik olmaz lan.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol