deivid de souza

0 /
angelus
fenerbahcenin kezman ile birlikte transfer ettiği diğer bir futbolcu. beni ne zaman transfer edecekler hararetle merak etmekteyim. bu mu a.k. 100. yıl transferleri.
schenardi
"isminde de souza geçiyor bu da alex’e moral olur takımda de souza*2 oluruz koparız coşarız" gibi bir mantıkla transfer edildiğini düşündüğüm brezilyalı futbolcu. sporting lizbon takımındna transfer edilmiştir.
comengineer
fenerbahçenin forvet mevkiini ahır zannedenlerin getirdiği kişidir.yediği para haram-zıkkım olsundur.
yap(amadığı)tığı işlerden sonra taraftarın söyledikleri için:

(bkz: öküz)
floydiandm
geçen sene de savunduğum gibi iyi bir oyuncu olduğunu düşündüğüm brezilyalı futbolcu. kaleye yüzü dönük oynadığı zaman çok tehlikelidir bence, çünkü top tekniği ve şut tekniği üst düzeyde bir futbolcudur. bu adamın yetenekli bir oyuncu olduğu bence geçen sene de belliydi, ama bu sene kaleye yüzü dönük oynadığı için etkili olmaya başladı. moral kazandığı belli, hem daha çok koşuyor, hem de daha istekli. yalnız ikili mücadelerde hala zaman zaman zayıf kalabiliyor, onu da zamanla düzeltebileceğini düşünüyorum. tekrar ediyorum, bu adam santrfor değildir, santrforun arkasında oynadığı zaman verimli olur.
kratos
fenerbahce’ nin yurtdisi kampinin ilk idmaninda sol ayak bilegi kirilan futbolcu. en güzel sezonu olabilirdi halbuki..
angelus
vakti zamanında kendisi için, ima yoluyla minik çaplı bir şekilde atıp tutmuş olsam da [#348723] bugün gönlümdeki en samimi futblcudur kendisi.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol