darıca hospital park çalışanı rezaleti

herkonudafikrimvar
Olay kısaca şu;
1- Bir kadının hastaneye yolu düşüyor
2- Başhekim ayarında bekar bir abi kadını görüp beğeniyor
3- Kadının nosunu buluyor ve whatsapptan aşağıdaki özetlediğim kibar mesajı atıyor;
Çok af edersiniz, sizi hastanede gördüm beğendim, tam yanınıza gelecektim ki gitmişsiniz, bankodan numaranızı aldım,size mesaj atmak zorunda hissettim kendimi, istemiyorsanız bir daha asla yazmam.
4- Kadını bekar sanıyor ama kadın evli çıkıyor ve koşup kocişine şikayet ediyor
5- Ekşi sözlük ve twitter'da adam linç yiyiyor

yonetim editi: alakali entry'de var olan whatsapp gorusme resmi, iletisimin gizliligini desifre etmesi sebebi ile ve konuya dahil olan hastanenin avukatinin talebi uzerine silinmistir.
herkonudafikrimvar
benim görüşüm,
1- adamın hastane bilgilerine erişerek kişinin gizliliğini ihlal etmesi çok yanlış
2- türkiye'de evlenenlerin %80', falan bu şekilde evleniyor. ülke şartlarında bekar bir adamın tanışma isteğinde bir problem yok. kızın nosu biyerden bulunuyor, af edersin ile başlayan bir mesaj ve hoop düğün, 3 çocuk
3- kadının evli olması sıkıntılı, bu mesajı atan adamın bunu bilmediğini varsayıyorum ki evli olan bir kadına bir türk erkeği bile bile mesaj atmaz. evli olduğunu bilip mesaj atıyorsa bu zaten şerefsizlik. bekar varsayımıyla atıyorsa normal
4-özel hastane genel müdüründen şu mesajı alan bekar kadınların %90'ı olumlu yaklaşır

sonuç : adamın numarayı edinme yöntemi yanlış, geriye kalan yöntemleri doğru
lechiffre
şahsın @herkonudafikrimvar isimli suser a benzerliği gece gece beni güldürüp şüphelendirmiştir.

ne istiyon olum elalemin karısından kizindan.
independence
baslikta bulunan fotograflar, konuya dahil olan hastanenin avukatinin talebi ve iletisim gizliligini desifre etmesi sebebi ile silinmistir. hastanenin avukatinin talebi tum basligi silmemizdi ancak baslikta yasayi delen hatta zorlayan baska bir bolum bulunmamaktadir, bu sebeple de basliga dokunulmamistir.
independence
eksi sozluk'te okudugum kadari ile hastanenin yonetiminden bir kisi magdurlari arayarak ozur diliyor, ardindan yonetim kurulundan bir hanim arayip tehditler savuruyor magdurlara, ardindan da esi yine magdurlari arayarak hakaretler yagdirip yine tehditler savuruyor, hatta ölümle tehdit ediyor ve tum bu olanlar bir hukuk ulkesi olan turkiye'de yasaniyor. ardindan da hastanenin avukati bize ulasarak basligi silin yoksa yasal yollara basvuracagiz diyor.

baska arzunuz?

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol