dani filth

goretomb
ortalama 1.60 boyuyla konser salonunu sallayan, feti$ oldugunu her halukarda belli eden kiyafetlerle fantastik kuntastik bir sahne showu yapan cradle of filth in kurucusu vokalistdir ayni zamanda.
lali berte
yuce black metal adami.guclu ciger isteyen bir sanat dalinda kendisini fazlasiyla kanitlamistir.kiplerindeki hal ve haraketleriyle beni kendine hayran etmeyi basardi.
hiper tosbaga
cradle of filth grubunun ingiliz edebiyati okumus front man’i.
saglam bir vocale sahip olan ve yazdigi sarki sozlerinden herhangi bir pop sarkicisinin 3 tane sakriyi rahatlikla cikarabilecegi, bir zamanlar gozumde cok yuce olan, ancak son 2 albumuyle piyasaya dusmus ve piyasaya dusmesiyle black metal camiasinda tasak oglani formuna donusmeye baslayan yetenekli ses sanatcisi.
esmeralda
luna adında kızı bulunan böğürükçü.şatoda yaşadığı ve duvarlarında elizabeth bathory resimleri bulunduğu söylenmektedir.1.60 boylarında,makyajsız halinin pek bi mülayim,pek bi şeker olduğu görülmüştür.
max
9 oktav sesi var diye efsaneler dönen cradle of filth vokali. zamanında öldürüldü diye dedikodularda çıkmıştı. metal camiasındaki efsane adamlardan biridir. şatoda yaşar bu adam ve görseniz dersiniz ki evet bu adam şatoda yaşamalı zaten. inanılmaz kültürlüdür. okumadığı kitap , dinlemediği grup yok denecek kadar azdır...
seeyouindisneyland
scream vokalde ulaşılmaz cradle of filth’in frontmani.
suratına iyice bakacak olursanız , korkunç olması için çok fazla makyaj yapmasına gerek olmadığını anlarsınız.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol