d-smart

0 /
alchoburn
sırf başındaki ’d’ harfine istinaden asla giröeyi düşünmeyeceğim yayın platformu. o ’d’ harfi sayesinde televizyon izlemeyi dahi bıraktıktan sonra beklenir sanırım bunu da yapmam.
kekec
avrupa maçlarını almış ama yaygın olarak kullanılmayan abudık bir platform onun yüzünden maçları izliyemiyorum.
nickullah entryoglu
her ne kadar kolpadan da öte, bir iki kişinin bile izlemeyeceği kanalları bünyesinde toparlamış olsa da, şimdilerde yapmış olduğu avrupa maçlarının yayın hakkı’ndan anlaşılacağı üzere, bir iki sene sonra lig maçlarının yayımları için, lig tv’nin en büyük rakiplerinden birisi olması muhtemel, uydumsu bişi.
seferyan
digiturke alternatif diye piyasaya çıktı lakin hala farkını cumhuriyet gazetesi bulmacası misali çözemediğimiz kanal paketi. çıkacak kokusu bir yerden. du bakali n’olecek !
sepulturk
digital platform ayağına 3 kuruşluk maç keyfimizin içine bir güzel sıçıp üstüne bir de tüy diken televizyon kutusu. üç büyüklere de şükürler olsun ki avrupa maçlarının yayın haklarını bir güzel bu zamazingoya satmışlardır.
solicitude
milyonlarca insandan aynı anda küfür yeme şerefine ulaşmıştır. bir eleme maçı için sokak sokak d-smart aranmıştır ve bulunamamıştır.o anda allah ne verdiyse soylenmiştir d-smarta
angelus
nasıl bir reklam anlayışları vardır bilmiyorum lakin son projeleri olan dilber hala’lı reklamları fecaat ötesidir, başarısızdır. öyle ki, bu reklamı izlememle birlikte d smart bağlantılı televizyonu pencereden dışarıya atmam bir olmuştur. dilber hala nın o çipil gözleri, kalp şeklinde boyanmış dudakları, kocaman memeleri kabus gibi çökmüştür hanemin tepesine. yazık.
rdm
üç kuruş para için insanlara söylemedikleri yalan, atmadıkları takla kalmadı, 3 (yazıyla: üç) yıl önce bana 350 (yazıyla: üç yüz elli) ytl ye itelerken o d zmart kutusunu; "abicim bunu bi kere alıyosun bi daha bişeye para vermiyosun zibilyon tane kanal var" demişlerdi. e safım ben biraz söylemesi ayıp, ya da onlar çok ahlaksız bilmiyorum. yedim sözlerini verdim parayı aldım.

3 yıl sonra bugün benden hd kanallarını izleyebilmem için 700 (yazıyla: yedi yüz) tl, maçları izleyebilmem için de 200 (yazıyla: iki yüz) tl istiyorlar.

sanmıyorum ama umarım okursunuz, siktirin gidin!!

sözlük formatı gereği tanım: kimsenin almamasını salık verdiğim uydu alıcı hedesi. almayın kardeşler, sizi de mal yerine koyarlar bak. valla..
independence
gariptir ki call center’inda cali$an mu$teri temsilcisi hanim ablalarin d smart paket fiyatlarindan yahut bize ozel kampanyalardan haberleri bile yok. tey tey.
independence
cihazlarindaki hdmi kablosu kimi zaman kisa devre yapabiliyor, degi$tirmesi 100tl ye mal oluyor. bu yuzden yerinizde olsam boyle bir durum varsa disaridan bir hdmi kablosu satin alir kendim takarim. 15 / 20 liraya yirtarsiniz durumu.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol