cübbeli ahmet hoca

0 /
independence
son gunlerde ekranlarda yayinlanan goruntuleri ile iyice sicmi$ ki$idir kendileri.bir zamanlar hapisteydi yanli$ hatirlamiyorsam, ne yapti ne zaman iceriden cikti bilemedim.
kalidor
mayolu kadınlardan kaçmak için jetski’ye bindiğine inandığım; nur yüzlü,kültürlü,aydın fikirli tonton kişi...
maliyeci
duyduklarımla "hocanın dediğini yap yaptığını yapma" diye düşünmüştüm ama,arena programını seyredince adamı en azından programda bahsedilenlerle suçlayacak bir taraf bulamadım.

programda jet skiye bindiği fotoğraf gösteriliyor,denize girdiği görüntüler gösteriliyor.daha önceden denize girmeye haram dediği söyleniyor,ama nedense bir türlü "denize girmek haramdır" dediği yazılı veya görüntülü bir kaynak gösterilmiyor.klasik uğur dündar işleri bunlar.80 yaşına da gelse değişmeycek.git tavuk üreticileriyle anlaş sen,göstermelik denetimler,reklamlar yap...


adamın cemaat üzerinden topladığı paralarla yaptığı tatil,o paranın nereden geldiği,bir sömürü mü söz konusudur.. bunlar tartışılabilir ama,adamın daha önceden söylemediği bir şey üzerine laf bindirerek suçlanması yanlış.
hera
mayolu kadınlarla fotoğrafları yayınlanınca tepki olarak "şeker yüzünden gözlerim görmüyor kadınları farketmedim" diye açıklama yaparak beni kahkahaya boğan şarlatan.
thismesswerin
cemaatini etkileyisine hayran kaldigim insan.adamlar hala bnlarin iftira oldugunu söyleyip,fotomontajdir diyorlar..nasil olmustur,gülmek mi gerekir aglamak mi karar veremiyor insan
tyche
’ben kendi kızımı bile öpmem!’ diyerek, kendi kızına bile şehvet duygusu ile yaklaşabileceğinden tereddüt edecek zihniyette, büyük bir sapık.
duracell
- adam tam namaz kılıyor, oynak bir şarkı çalıyor telefonu. insanın içinden oynamak geliyor. namazı bozup kapatamıyor da telefonu. böyle oynak şarkı koymayalım telefonlara. kuş sesi koyun. kuş ötsün. bakın, benim kuşum ötüyor.
orqn
oyuncak bebeklerden tahrik olduğunu açıklayarak ne denli akıllı-mantıklı bir adam olduğunu bir kez daha göstermiştir.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol