condoleezza rice

0 /
ups
amerika dis isleri bakani oldugundan mi yoksa ruyalarimda gordugum kotu karakterlere benzediginden midir bana cok itici gelen kadin...
independence
1942 yilinda turkiye de ic sava$ ya$andigini soyleyen alik bayan..o tarihte ya$anan ic sava$ turkiye de degil yunanistandaydi ve ustelik bu bayan bu sozleri paris`te tum medya mensuplarinin onunde bir konu$masi sirasinda sarfetti.
nick nicki nickince
onun hakkinda oyle seyler soylemek istiyorum ki. ama kelimeler kifayetsiz kaliyor, terbiyem musaade etmiyor. tam busha gore bir disisleri bakani diyelim, olsun bitsin.
ankakusu
bugun, 25 nisan 2006, turkiyeyi ziyaret etmis olan abd disisleri bakani.

ziyaretinde irak, pkk ve terorizm, iran ve kibris hakkinda konusulmustur.
bu ziyaretin mahiyetini ve getirdiklerini ilerdeki haftalarda, aylarda net bir sekilde gorebiliriz sanirim.
redjurist
siyahi olmasindan dolayi ezilmişliğin ne anlama geldiğini herkesten çok bilmesi gerekirken,geçmişini unutup ezen durumuna gelmiştir.bugün abd nin gayriresmi lideridir. suana abd nin dünya da estirdiği terörün başaktörlerindendir.
paralaks
amerika’nın izlediği saldırgan politikadan mı yoksa erkek egemen sistemin bir halkası olmasından mı asla bir kadın olduğu izlenimini veremeyen,göz zevkimi bozan ve bu yüzden özellikle erkeklere işkence eden insandır.kendi adıma tüm bunların nedeni de sadece yaptıklarıdır.
(bkz: o ne lan)
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol