çömez başlığı

0 /
independence
cok sacma bir baslik oldugunun farkindayim ancak amac isleri hizlandirmak.

malum cok fazla sayida uyemiz oldu ve durust olmak gerekirse yonetim kadromuz bu derece ani bir uyelik yukselisi icin yeterli degil. hepimizin kendi ozel hayati, ozel isleri var. buna ragmen sizleri de bekletmek istemiyoruz, tahminimce eksi sozluk'te bu gune kadar fazlasi ile beklediniz ve hakli olarak daha fazla da beklemek istemiyorsunuz. zaten sizi bekletmeyecegimiz de bizim size vaadimizdi.

sozun ozu, "ben tamamim ve kendime bir sozluk yazari olarak guveniyorum" diyen comez arkadaslarimiz eger bu basligin altina yazarlarsa mumkun mertebe en hizli sekilde kendilerinin onayi verilecektir. herkesin onay alacagi elbette garanti degil, mevcut konsepte aykiri olan kisilerin onaylanmayacagi zaten evrensel bir gercek, bunu izah etmeye dahi gerek oldugunu sanmiyorum.

dedigim gibi, sozluk konseptine hakim oldugunu dusunen comez arkadaslarimiz lutfen bu basligin altina yazsin ki onay surecleri gecikmesin, gozumuzden kacan ancak sozluk konseptine delicesine hakim insanlar var. en azindan onlara en kisa zamanda emeklerinin karsiligini verebilelim bu yolla.
bsg
yazar olmak isteyenlerin entry girdiği garip başlıktır. düşünceli kişi ürünüdür. teşekkürü hak eder.
ruhadam
ekşiden buraya gelince haliyle biraz alışma süreci olacaktır. amacım ekşiyi kötüleyip burayı övmek değil. burayı da tanımak istiyorum. umarım güzel bir sözlük hayatı olur benim için bizler için.
ismimeful
yönetim kadrosunda olduğunuzu varsayarak konuşuyorum. ben tamamım, bilgi sözlük yazarı olmaya hazırım. ancak bu noktada sizi, türkçe'yi doğru kullanmaya davet etmek durumundayım. sizler hassasiyet göstermezseniz, sözlükte, üyeleriniz ipin ucunu kaçıracak ve sadece sözlük yazarlarının anlayabildiği, inci sözlük vari, kaba bir jargon oluşacaktır. hassasiyetiniz için şimdiden teşekkür ediyorum.
espanolun
çömez miyim neyim bilmiyorum ama kısmetse onaylanırsak güzel yazılar gelir. tüm çömezler burda toplansın burdan seçilsin bence yazdıklarıyla.
empaty
yazılan 5 entry'nin sahibinin 4'ünün onaylanmış olması umut verici. ekşideki binlerce kişilik kuyrukta bekleyip yıllarca çaylak olarak kalınmasına karşılık burada mümkün olduğunca bekletilmeyip yazar olarak onaylanmak gerçekten teşekkürü hakediyor.
bde
sözlükteki yazar sayısının artması adına güzel bir uygulama olmuş. el birliği ile "burlar dutluktu" zamanlarına geleceğimize inanıyorum
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol