coca cola nın içinde fare kanı olması

0 /
venoutoise
bir belgeselde izledim:
bunlar şimdi coca-cola nın brezilya daki ana üretim merkezine baskın yapıyorlar..amaç nası üretildigini falan izletmek..bu coca-cola nın istanbulun avrupa yakası kadar coca tarlaları,anadolu yakası kadar da büyük depo ve fabrikaları var burda..yukarıdan rüzgarla dalgalanıyo gibi görünen tarlalara yaklaştıkça vahim bir tabloyla karşı karrşıya kalıyo ekipler..yukarıdan dalga dalga görünenler,aslında tarlanın içinde koşuşturen milyonlarca fare imiş..
sinanhalac
fake haberlerden birisidir. daha önce de onlarca kez farklı şekillerde ortaya atılmıştır bu ve benzeri iddialar, ilk furya, 24 yıl cola fabrikasında çalışan bir ustanın itirafları diye forvırd maillere düşmüştür daha sonra da tarla, bahçe diye seri devam etmektedir.

son kullanma tarihinin yanlış basılmış olmasından dolayı milyar dolarlık tazminat davaları açılan bir ülkede belgeselle ispatlanmış fare kanı olayının hiç tepki almamış olması ne kadar mantıklı geliyor önce onu düşünmeliyiz.
cadiagaci
duyduğum kadarıyla coca cola üretilirken kullanılan özel bitki tarlalardan büyük makinelerle toplanırken bitkilerle birlikte farelerde geliyormuş.sonra bunlar hep birlikte fabrikada ezilip suyu çıkarılıyormuş.kimin yalancısı olduğumu hatırlamıyorum.
fasa fiso
lisede saglik bilgisi hocam her sinifa anlatmisti.ilk once iyyyyy igrenc der 1 ay kadar cola icmedik.sonra kaldigimiz yerden devam.sanki diger yiyip ictiklerimiz cok mu temiz mantigi.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol