coca cola light

rejim yapanlarin pek sevdigi ama yaninda da hamburger,tatli gibi yuksek kalorili yiyecekleri yemenin de ihmal edilmedigi durumlarda insanin icini rahatlatmaya yarayan bir icecek.
kanimca normal coca coladan hic bir farki olmayan ama diyet yapan kadinlarin coca cola light diye yirtindiklari bir icecektir.
reklam panolarında yeni boy gösteren sloganları "sporcunun içeceği". sportmen bir abimiz elinde coca cola light kutusuyla poz vermekte. iyi de sormazlar mı adama şekersiz bile olsa asit deposu bir içecek, nasıl olur da sporcu içeceği olabilir diye? ha biz küçüklüğümüzde top peşinde koşturduktan sonra kola içmedik mi elbette içtik. sonuç ne oldu; gastrit. sokaktaki çocuğun mahalle maçı sonrası kola içmesi olabilicek bir durumdur da "sporcu" kimliği taşımış birisi hele ki spor aktivitesinin arasında ya da sonunda light bile olsa kola içer mi yahu? ha bahsettiğimiz sporcu sergen yalçın olur o devre arasında isterse kolanın yanına 1,5 adana da sipariş edebilir, fakat bunun sui generis bir durum olduğunu kabul etmemiz gerekecektir; sporcunun içeceği olarak hiçbir surette kola ve türevi bir gazlı içeceğin sunulması doğru bir tutum olmayacaktır.
ilk olarak yeni tarzını gördüğümde dumura uğramış bir insan olarak fotoğrafını çekmiş insanım ..gerçekten sadece fotoğraf çekilmek için tasarlanmış bir kutusu vardır.ayrıca hakkında yazılırken de anlam karmaşasına yol açtırır.