cirkinbeti

0 /
zotac
yeni gelmiş hoşgelmiş diyeceğim de, ben diyene kadar o entryleri ile acemilikten çıkmış da ben geç kalmışım.
neyse umarım sürekliliği kalır burda.

hoş geldin.
zotac
ha bir de erken başlamış, hoşgeldin komitesine. negzel böyle yeni gelen arkadaşları bağrına filan basıyor, sözlüğe sahip filan çıkıyor.
zotac
#1052551

istanbul’u bilmediğimden olsa gerek, dışarıya verdiği en güzel imaj, boğazda balık sefasıdır. hani ben oralı değilim bu kadarını biliyorum, kendisi bundan bi haberdir. fakat köyden inen masum bir insanı kandırır gibi, eminönünde de boğaz var ne demek? etik mi şimdi bu? yiyeceğimiz iki istavrit, koskoca fsm yi boğaz diye iteledi bize. hay allam yaa
komple teorisyen
system dışı ilk mesajlaşmamı yaptığım kişi olarak bir ilkim olmuştur kendisi,unutulmayacaktır.aynı mesajda istem dışı bağlayıcılığı olan laflar ettirmiştir ayrıca
cirkinbeti
iki ay .. elbette ki sözlük için çok kısa bir süre ama bazı zaman dilimleri vardır uzadıkça hırpalar uzadıkça üzer sizi ...
bilgi sözlük’ün yeri bende ayrıdır , ayrı kalacaktır zira geldiğim gün harika bir yer gider iken ne kötüymüş burası be yazmak zaten bana yakışmaz dı .

hayatta hep bir şeyler olur hayat hep akar .. kimileri akan hayata çomak sokarak yaşar . burada bulunduğum sürece kimseyi kırmadım kimseyi üzmedim kimseyi gücendirmedim fakat bazı yaralara tuz basmışlığım var sanırım öyle olmasa böyle olmazdı .yine de her kimi üzdüysek kırdıysak affoluna .
esasen iki kelimeyi bir araya getirebilen birisi değilim fakat yan yana getirebildiğim hiç bir kelime başkalarının hüzünlerine sebebiyet vermedi.


gidişimden üzülecek bilgiç arkadaşlarımız da olmadı arkamızdan ’ne iyi yazardı be’
diyecek olanımızda . ama yazmak güzel di burda yazmak özel (di)
gider ayak yapacağımı yapıp entry vasıtasıyla sevgili ile sevişmek isterdim ama bunlara da lüzum yok sanırım .

herkese iyi entryler olsun ...
elma sekeriiii
kac kere gittigimi allah bilir. 2007’den beri hep birseylere uzuldum kendimce; olaylardi sebebim; ama kilit olan kendimdim. dondum geldim her seferinde daha da fazla kendime ozguvenli.

#1053931

"birileri gitti holeeeeeeeeeeeeaaaay!" diyecek tarzda kisileri pek barindirmadi bu sozluk. yonetiminden yazarina dek bu silsile hep boyle yurudu. entryler vasitasiyla sevisenleri de gordu birbirine methiye duzenleri de. insanlar kendi dusunceleri dogrultusunda bazen ufak da olsa durumu igneledi; bazen laf soktu bazen ise hallice dalga gecti. buna takilip entrylerindeki duygu/a$k yogunlugunu azaltmak veyahut cekip gitmek; ya da takilmayip oldugu yerde kalmak yine ayni tas ayni hamam devam etmek sana ya da size duser.

ama inanin ahali; her gidenin ayri bir yeri vardir bu sozlukte. kimse yazdiklariyla cok degerli ya da degersiz degildir. okutmaktir onemli olan; cirkinbeti okutuyor muydu okutmuyor muydu bunu dusunup ona gore karar vermeli.


(bkz: yazar burada bayraga sesleniyor)

p.s: yazmak da okumak da asktir.
cirkinbeti
büyük şeyler sığdırdığı cümlelerine , küçük hesaplar erişemeyince bocalamış ,sevmiş sevilmiş yapamamış , gitmiş gittiği gibi geri gelmiş

edit: madem aranız da yeniden hoş buldu bu durumda.
hittheroad2timesjack
iade i ziyaret yapalım dedik, yazılanları az da olsun okuduk. gitmiş gelmiş, gidip de dönen her zaman iyidir, vardır iki tarafında birbirinde değeri. hoş gelmiş tekrar.

hittheroad2timesjack
bir şekilde hasta olduğunu, bu nedenle de sözlüğe 2 ile 3 gün arası uğrayamadığını öğrendiğim bilgiçtir. geçmiş olsun kendilerine.

çok üzüldük. gerçekten. çok ciddiyim bu konuda.

independence
saat 03:40 sularinda "data i$igi yanmiyor internete giremiyorum nabim ben?" diye sms atan insan evladi. ac ellerini dua et iman gucu ile baglan internete dedim ama ne derece faydali bir oneri oldu hic bilemiyorum.
cirkinbeti
iki uçlu mizaç bozukluğu yaşamasından korktuğum yazar kişisi. bir insan aynı anda aynı şeyi iki farklı şekilde hem yorumlayıp hem çözümleyip hem de üçüncü hale nasıl uygun kılar.

(bkz: üçüncü halin imkansızlığı)

bir elin beş parmağını dudağından sıyırarak beyaz gömleğiyle gezecek artık sözlükte.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol