cihanmusul

igor
fethullah gulen in amerikada ki malikanesine baktiktan sonra yolunda ilerleyip ilerleyemeyecegini dusundugum insandir.
nerobianco
yargılamış gibi olmayayım diyerek başlıyorum hakkında hissettiklerime , gencimiz feto sempatizanı yani biraz yeşilci nurcu yada kendi aralarında neci oluyolarsa artık bilemiyeceğim tarikat işlerini..bu gençlerimiz liselerde üniversitelerde fetullahın ışığı yolunda ilerleyen amerikan destekli islami din sömürgesi fetoş dedenin o ilim irfan yuvasında kuran’ın ışığıyla allah’ın adıyla aklı selim oluyorlar daha sonra beyinleri çıkarılıp bir güzel soğuk suda yıkanıp süzgeç yardımıyla sömürülüyor ondan sonra kırbaçlanıyolar iyice allah yolunda acı cekiyorlar alıp gazı kendileri gibi bireyler yetiştirmek için yurdun dört yanına ampul dağıtıyorlar sonracığıma cepleri doluyor e tabi cebim dolsun daha ne isterim karım sokakta türbanlı gezsin ben çıplak kızlarla otel odalarında takılayım ama bunun dahi üstü kapatılsın duyulmasın bir nevi olaylara türban takılsın falan.. neyse bunların hep böyle yeşil sermayeyle dönmüyo işi bazısı sporda yetenekli oluyo örnek mesela hakan şükür şimdi sana hayvan gibi entry girdim neden dicek olursan fetoş gibilerin nesli tükenmişken ümmet olayı sözlükte azaldı derken yeniden hortlatma bak bizim daha kürt propagandası yapıp kürtçe başlık açan boş kafalarla işimiz var hadi bu hayvan gibi entry kulağına küpe yatağına yastık hayatına ışık tutsun hayırlara vesile olsun ...
cihanmusul
gruplaşmanın karşısında saldırılara maruz kalmıştır fakat bilir ki ideolojisi hücrelerini sarmış ve tarafsız düşünme yetisini kaybetmiş canlıların da yazmaya hakkı vardır.ayrıca nefretten mizahi çıkarımlar yapan klonileşmiş canlılar birbirine smileyleri uçurmaktadırlar ve buna gülmektedir.

kendisinin dur şuna da bi ayar veriyim jargonunda gelen fısıldamaları yoktur çünkü aşağılık kompleksi yoktur yahut kumda oynamaktan gelmemiştir.
gefgez
insanoğlunun içine huzur dolduran bir yazar vallahi. yazdıklarını görünce elektronik tesbihimle, sızıntı dergimle gaza geliyorum.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol