chris cornell

0 /
akasha
en seksi sesli erkektir direk. konserlerde kayıttaki halinden çok daha kötü olduğunu bilmesem rock n coke 2007 ye koşa koşa gitme sebebimdir.

tipi, tarzı house dizisinin baş karakteri hugh laurie yi andırmaktadır ayrıca.
downinahole
muhteşem sesinin yanı sıra son 15 yıldır bir rock ikonu olmasına rağmen aşırı derecede sıcak kanlı, sevecen, sempatik tavırlarıyla rock n coke 2007 nin ilk gününde türk seyircilerin gönlünde bir kez daha taht kurmuştur.kendisi için pankart hazırlayan hayranlarını da boş göndermemiş, performansı esnasında bu pankartları imzalamıştır.hunger strike ı söylemesi ise rüyaların günün birinde gerçek olabileceğine işaret etmiştir.
zenana
rock n coke da bizi telef etmiştir.şarkılara eşlik edecez diye ses bırakmamış;hepimizi travesti sesine kavuşturmuştur,o yamuk yumuk alanda zıplayalım hoplayalım diye kendimizden geçirtip;aşil tendonlarımıza çok büyük zararlar vermiştir,tam kudurmuşken akustik gitarı eline alıp bizi kuzuya çevirip,sonrasında yeniden coşturarak resmen duygularımızla oynamış maymun etmiştir o duyguları.ha sen bunları yaparken bi de halkın cocuğuyum gram şımarmadım imajı çerçevesinde o karizmaya bi de sempatikte olabiliyorum havasını verdin ya konserde...telef olduk telef!!!!
aello
muhteşem ötesi bir konser vermiştir bu insan. önce çıkan alt grup her ne kadar saçma sapan bir şey olsa da kendisi coşturmuştur. diğer pek çok konserde olduğu gibi bunda da sahne önündeki zatların ellrin tutulmuştur, gitaristler bol bol pena fırlatmışlardır. kısaca rüya gibidir geçirilen zaman o konserde.
aello
alternarive ve hard rock tan pop a r&b ye falan kaymis sahis. eski hali tarafimdan daha cok sevilmektedir.

en son cikardigi album -ki sirf alim satim icin yapildigina inaniyorum- icin

(bkz: scream)
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol