çevik bir

0 /
independence
28 şubat davası sonucunda once agirlastirilmis muebbet hapis cezasi aldi ancak iyi hali gozonunde bulundurularak muebbet hapis cezasina cevrildi cezasi. yasi ve saglik durumu sebebi ile henuz cezaevine gonderilmedi ancak yurtdisi yasagi konuldu ve karakola imza verme şarti getirildi. temyiz surecinden sonra yargitay da karari aynen onarsa muebbet hapis cezasi icin cezaevine girecek.
oyuncu
28 $ubat surecinde "bati cali$ma grubu" faaliyetlerinin bir parcasi oldugunu soyleyip daha sonra abdullah gul’ün di$i$leri bakanligi zamaninda bakan dani$manlıgı, $imdilerde ise akp’ye yakin calik grubunun dani$manligini yapan, aylik gelirinin 5.000 tl oldugunu ogrendigimiz, bir zamanlarin $eriata karsi "çevik", şimdi ise onlara kul köle "bir"icik pa$asi.
steroid
telefonu "buyrun.. çevik bir" diyerek açtığında karşıdakinin kendisini, bulunduğu karargahın kod adını söyleyen santral operatörü er zannettiği emekli paşa.
capt it all
israil sempatizanı emekli asker. süper bir insandır. amerikada yaptığı bir konuşma, zamanında birkaç bağımsız gazeteden başka bir yerde yayınlanmamıştır göt korkusundan.
şimdilerde silah tacirliği yapmaktadır. türk silahlı kuvvetleri sayesinde paranın mına goymaktadır.
ya basta viva zapatista
bugünlerde adı toplam 200 bini aşmış özel güvenlik mensubu çalıştırarak gündeme gelen, yaklaşık bin özel güvenlik şirketinden birisinin sahibi olarak geçen emekli paşadır.kendisi yolunu bulmaya özel güvenlik şirketi ile devam etmektedir.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol