cedric

cadiagaci
atv’de hafta içi her sabah saat 8.30da yayınlanan çizgi film.
eğer sekiz yaşındaysanız ve aşıksanız hayat gerçekten çok güzel.
üzümlü kekim doğu incim.
tiryaki
efendim,şimdi bu çizgi film aile ve okul hayatındaki ilişkilerinde güçlük çeken öğrencilere bir nebze olsun hayatın anlamını eğlenceli bir yoldan çaktırma hevesiyle hazırlanmış olup bir çok ülkede de aile ve okul dernekleri tarafından pek çok ödül toplamıştır.hakkaten de başarılıdır.
olaylar ana karakter cedric üzerinden anlatılır doğal olarak.lakin dizi;misyonunu cedric’in dedesi üzerinden yapar böyle. bu yaşlı sempatik amcamız gerek imalarıyla,gerek şakalarıyla gerekse de direkt olarak ders verici nasihatleriyle cedric’i hatalarına karşı uyarmakta ,’’ gelin tanış olalım,zoru kolay kılalım,sevelim sevilelim türünden mesajları adreslerine göndermektedir.
tombik
11:30 ile 12:00 arasında kanal 7 de yayınlanmakta olan çizgi filmdir.çizgi filmin kahramanı cedric chen adındaki sınıf arkadasına aşıktır.
janthamade
harry potter in 4. filmindeydi sanirsam lord voldemort geri doner donmez ayak ustu wandinin tersiyle oldurdugu hogwarts ogrencisi.

edit:
wand : sihirbaz degnegi demekmis bunu ben de akil etmistim o kadar salak diilim ama cumlenin gelisinde absurd duruyo die daha duzgun bi cevirisi vardir dedim ama elimiz de sadece bu varmis ben de oylece birakiim dedim sen sag ben selamet
rose of sharon
" 8 yaşınızdaysanız, hayat gerçekten... " diye devam eden kelamlarıyla büyük küçük herkesin gönlüne taht kurmuş sarışın, küçücük fıçıcık içi dolu turşucuk vari sevimli bi velettir . çinli sınıf arkadaşı chen’e aşıktır ve aşkını kanıtlamak için her defasnda dedesinden yardım istemektedir.
aysenas
su sıralar cine5te yayınlanan cedric adlı kahramanın chen ugruna cocuk aklıyla neler yaptıgını anlatan bir cizgi filmdir.
2eynp
"8 yaşındaysanız, ve aşıksanız hayat gerçekten çok güzel", "chan benim küçük doğu incim" ve benzeri cümlelerin sahibi, bende günlük yazma isteği uyandıran çizgi filmin başrol oyuncusu.
watersky
yaş ayırımı yapmadan,çoğumuzun hoşuna giden fakat çocuklar üzerinden farklı etkilere sebep olan çizgi filmin minik kahramanı.
angelus
bu kadar seveni olduğunu görünce 8 yaşındayken neler çevirdiğini ciddi anlamda merak etmeye başladığım bireydir. hayır ben kendimi düşünüyorum da 8 yaşındayken bildiğin maldım, misket falan oynardım, onda da hep alırlardı misketlerimi şerefsizler. fazla bi atraksiyon sahibi olamadım. bilmiyorum. neyse.
elma sekeriiii
baktım da sözlügün yarısı a$ık bu çizgi filme. o degil de ben mi çarçabuk büyüdüm de haberim yok bu çizgi filmden? bu arada sekiz ya$ındayken nasıl a$ık olmayı ba$arabilmi$ bu cedric? yok yani ben o aralar, 3 ki$i oturdugumuz sıra için kol kavgası etmekle me$guldum.
senin kolun bana degdi kolunu çek $eklinde.
önümüze geçene bir tekme modundaki gruptan da güzelcene bir tekme yemi$tim... ben gençligimi heba etmi$im yaa...
neyse konu dagıldı.

izlicem bir ara.
cirkinbeti
çok seviyorum bu çizgifilmi 8 yaşında ne kadar aşık olunabilirse o kadar aşık çocuk sonuçta. hani biri bütün bölümlerinin cd sini getirse dünyanın en mutlu insanı ben olurdum her halde

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol