casper

0 /
made in heaven
tum iyi niyetine ragmen insanlarin kendisinden kactigi sevimli hayalet.seven sikilir lafinin anlamini daha kolay kavramistir cocuklugunda casper izlemis bugunun yetiskinleri.
reddy
kendisinin aksine milleti korkutmaktan hoslanan amcalari cok daha karizmatiktir,milleti yusuf yusuf edip günlerini gün ederler.
carpediem
cok seker, bir o kadar da duygusal hayalet. karda oynarken hastalanip olen bir cocuktur kendisi. babasi onu diriltmenin yolunu bulmus ve iksiri kullanilmak uzere saklamistir. ama bizim sevimli hayaletimiz casper, bunu sevdigi kizin babasini canlandirmakta kullaninca, tek kullanimlik olan iksirden faydalanamamis ve hayalet olarak kalmistir. iste boyle de bir hikayesi vardir.
sucet
şu ana kadar yapılan en mantıklı çizgi dizi o dost bulmayınca inanın bende onun kadar üzülürdüm bizlere hayaletleri sevdirdi
hoys
babam kadar sevdiğim çizgifilm kahramanı. onun merhametine sığınıp gecelerce mi ağlamadık, kendisi sayesinde ruhani varlıklara ilgi mi duymadık? hey heey! hep diyorum arkadaş! bu casper, büyük adamdı!
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol