camfrog

376
yurdum insanin kendini asikar belli ettigi ve gordugu hatunlara her firsatta; turkce yada ingilizce olarak ’’hadi soyun dedigi’’ ayrica isin iyice profosyeneli olmus arkadaslarin arada acip sikini dasagini gosterdigi tamamen vakit kaybi olan cehennemden cikma program.
independence
bugun bir kere "nedir lan burasi?" du$uncesi ile girdim, bir kere daha silah zoru ile bile olsa girebilecegimi sanmiyorum.18+ turu bir kanal var ve yurdum insani kanali zaptetmi$ durumda.kufurler, "ac goster kurtul" turu isteklerin ardi arkasi kesilmiyor kanalda.her yerde belli ediyoruz turk milleti olarak ne halde oldugumuz, nasil bir cinsel aclik cektigimizi.afferim bize.
independence
az once sabah sabah sirf can sikintisindan bir kere daha gireyim istedim bu yere.$oyle bir cumle ile kar$ila$arak ko$a ko$a kactim.payla$ayim istedim sizlerle de.i$te cumle $uydu.

askmmmmmm : open göt

(bkz: yorumsuz)
entryyazanmasumbilgic
program icin deki bazı yazıları yazıldıgı gibi okunması ve bunuda beceremeyen bir cok insanın kullandıgı chat programı. örn: mıçı ver camını ac.
(mic/mik,cam/kem)gibi kelimelerin okunusu dısında sölenmesi. ayar edici bir durum.
independence
bir kadinin parmagini agzina sokmasi ile bin erkegin kadina "wowwww muhte$emsin dile benden ne dilersen ol de oleyim yoluna koleyim" dedikleri program.allah bilir kadin o esnada di$lerinin arasina kacan maydonoz artigini temizliyordu.
alorarola
bir ara şikayetlerden ötürü türkiye girişi kapatılmıştı sadece pro key’e sahip olanlar birbirleriyle rahatlıkla kullanabiliyordu.

dün itibariyle pro keysiz kullanıcılara da hizmet vermeye başlayarak eski rahat sistemine dönen görüntülü chat programı.
alorarola
pro key ve server satışlarını kendi sitesi üzerindeki sipariş formu yönlendirmesi ile cleverbridge ag adında bir firma tarafından temin ettirilmektedir. ayrıca kredi kartı ile yapılan bu siparişin (tabi kredi kartı seçeneğini seçiyorsanız) size teslimatı için yarım saat gibi kısa ve hızlı bir sürede email ile dönüş yapmaktadırlar.
davaro
sönmez adında bir üstadın zamanında ünlü olduğu ve milleti bağımlılık derecesinde üye yaptığı oluşum.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol